שתף קטע נבחר

קמפיין של הרגע האחרון: הבבא סאלי ז"ל גויס

בנו של הבבא סאלי, שהלך לעולמו לפני 25 שנה, סיפר כי אביו התגלה אליו בחלום ואמר: "תזהיר את הציבור שלנו בשמי, אני אביך! האדם הזה שקוראים לו ליברמן, הוא רוצה להנהיג לנו כאן נישואים אזרחיים ולפתוח חנויות של חזיר"

במפלגות מנסים ברגע האחרון למשוך אליהם את הקולות הצפים ואולי גם להביא קולות ממפלגות אחרות - יש שיוצאים לרחובות, אחרים מארגנים מסיבות ויש כאלה שמקבלים מסרים מהעולם הבא: הבאבא ברוך, בנו של הבבא סאלי, סיפר היום (א') כי אביו התגלה אליו בחלום ואמר: "אל תצביעו ליברמן".

 

 

בהקלטה, שאותה הפיצה ש"ס, מתאר הבבא ברוך את אשר נגלה אליו בלילה: "מורי, אבי הקדוש, בא אלי בחלום בלילה ואמר לי - בני מה לך נרדם? קום! עת לעשות לשם, הפרו תורתך!".

אזהרה
הרב עובדיה: הצבעה לליברמן - תמיכה בשטן / כתבי ynet
יו"ר ישראל ביתנו ממשיך למקד את האש הפוליטית. בש"ס הוסיפו לתקוף, ולבני אמרה בכנס בטמרה: "יש מי שבא משנאה, אני לא שם". ליברמן עצמו דיבר על "היסטריה שמובילה להשמצות"
לכתבה המלאה
 
בהמשך ההתגלות הלילית, נטען כי ליברמן הוא לא אחר מאשר "לבן הארמי" של ימינו, אשר נלחם בזהותו היהודית של יעקב אבינו, ורצה להמיר את דתו. "איך אתה יכול לשבת במנוחה, כאשר אחד שרוצה כמו לבן הרשע לאבד את כל הדת של עם ישראל?", נאמר בהקלטה.

 

הרב אבוחצירא סיפר עוד על שאמר לו אביו בחלום. "תזהיר את הציבור שלנו בשמי, אני אביך! האדם הזה שקוראים לו ליברמן, הוא רוצה להנהיג לנו כאן נישואים אזרחיים, לפתוח חנויות של חזיר, לתת גושפנקא לגיור שלא לפי ההלכה, כל הדברים הרעים שמנוגדים לתורתנו הקדושה. אוי לנו מיום הדיון והנורא! אוי לעיניים שכך רואות ואוי לאוזניים שכך שומעות!", סיפר בפאתוס.

 

"מי שיש בליבו חרדה לדבר השם, ומי שרוח האלוהים פועמת בליבו חייב להצביע רק ש"ס. אסור לו להצביע שום דבר אחר, ובמיוחד לא ליברמן! זה הדבר שיהיה בעוכרינו ואנחנו עוד נתחרט!", ציטט הרב אבוחצירא את דברי אביו המנוח, אשר הלך עולמו לפני 25 שנה, ולמרות זאת בחר לקחת חלק פעיל במערכת הבחירות הנוכחית.

 

לעומת זאת, ביתר המפלגות מתרחקים מהמתים - ומנסים לשכנע מצביעים חיים. יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, מסייר היום ברמת הגולן. קדימה תערוך כנס מרכזי בגני התערוכה בתל-אביב,

 שבו צפויים להשתתף יו"ר קדימה, השרה ציפי לבני, שרים, חברי כנסת, ראשי רשויות, ראשי מועצות מקומיות, חברי מועצה, פעילים מרכזיים ואזרחים התומכים בלבנה. במקביל, עורכים עשרות צעירי קדימה מסע במשאית סמיטריילר, ובה די.ג'יי. המסע יצא מעכו, ימשיך דרומה לאשקלון ויחזור לתל-אביב. פעילי העבודה כבשו 40 צמתים ברחבי הארץ.

 

במקביל, פעילי צבר - מפלגת הצעירים - יגיעו לקניון "שחקים" בנתב"ג. יגישו לטסים לחו"ל "צווי עיכוב יציאה מהארץ" פיקטיביים וינסו לשכנע אותם להישאר בארץ ולהצביע. יו"ר ישראל חזקה, אפרים סנה, ינסה להביא עוד קולות בשוק הכרמל בתל-אביב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הבבא ברוך. מסר מהאב
צילום: חיים הורנשטיין
בית הבאבא ברוך עם תמונת אביו
צילום: אמיר כהן
מומלצים