שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אני אבחר בך, ואת במישהו אחר

  מה הקשר בין הפרזנטור של "רנואר" לפרזנטור של "קסטרו"? מה משותף למתמודדי "המירוץ למיליון"? ומי מלקט שורדות בלבד? תשכחו מיהודה-נינט-דנקר וקבלו אילן יוחסין מעודכן של חילופי זוגות, גרסת הריאליטי. בחירות 2009

  מכירים את שרשרת היחסים הרומנטית של יהודה לוי, זה שהחליף לנינט של דנקר, בזמן שהיה חבר של אפרת בוימולד, שאחרי זה התנחמה תקופה קצרצרה עם אורי פפר, שמתחתן עכשיו עם יעל גולדמן שיצאה עם מיכאל הנגבי, שהתחמם קלות עם ליאת בלו ומתמיד מאז רק עם יטבתה? זו רק דוגמה אחת מני רבות של מרקחת המיקס אנד מאץ' שידוענים אוהבים לרקוח זה עם זו בתוך ביצת ההורמונים בה הם מתנהלים. לרגל יום הבוחר, קבלו עוד כמה חילופי זוגות פנימיים בקרב נבחרי הציבור החדשים שהגיעו לקרבנו עם מכסת אקסים עסיסית, וידם עוד נטויה.


  ויליגר בין כהנא לווגמן (צילום: קרן נתנזון, טל שחר, ענת מוסברג)

   

  פתאום, משום מקום כמעט, הגיח למצעד המבוקשים אחד לוהט בשם שי כהנא. פריים אחד שלו עוד לא נראה על המסך וכבר ניכס לעצמו את תפקידהפרזנטור של "רנואר" לצד שרי גבעתי. ארבעה ימים אחרי הוא כבר נחת במרכז הפריים-טיים כמתמודד בולט בעונה הראשונה של "המירוץ למיליון". פשפוש בעבר שלו מגלה זוגיות ארוכת טווח, עם אחת ליטל ויליגר, נצר למעצמת הטונה. גוגל זריז יראה גם לכם כי מדובר בנוכחית של יונתן ווגמן, לא אחר מאשר הפרזנטור של "קסטרו". ואם בכהנא חשקה נפשכם, הוא כבר התאבזר בטל טלמון, שמשחקת ב"מסכים" והיתה משוייכת עד לפני מספר חודשים לגיל דסיאנו, ששיחק את אחיה ב"דני הוליווד".


  עזרא בין זלצרמן וקבישר (צילום: גיא קרן , אלירן אביטל , קרן נתנזון)

   

  שרדתם עד פה? חשבתם שמורן מרציאנו הוא מלהק העל של כל הריאליטי בארץ? המדור מזהה איש עסקים אחד עם טביעת עין לא פחות טובה, שליהק לעצמו שתי מתמודדות בעלות נתונים בולטים במיוחד. קבלו את עדי עזרא, אייקון כלכלי שאת השם שלו תמצאו בעיקר במדורי ההון. ברזומה שלו תמצאו זוגיות עם מרינה קבישר, בוגרת "הישרדות הקאריביים", רומנצ'יק עם אלה מילשטיין שברגע האחרון השתתפותה בעונה השנייה בוטלה, אבל כפיצוי הוא גם חלק קשר יציב של מספר שנים עם הבלונדה האחרת של איי הפנינה, נטע לי זלצרמן, שאוטוטו מתחתנת ויוצאת מהסבב.


  אוחזים בכידון. גיאור, גת ואוסידון (צילום: דודי חסון, קרן נתנזון, אלירן אביטל)

   

  מה המכנה משותף בין גיא גיאור, הבלונדיני השורד עם חיתוך הדיבור של גרושה מרמת אביב ג', עמיחי גת מ"המירוץ למיליון" וגיא אוסידון, שותפו של כהנא מהשורות העליונות ומתחרה ישיר של גת על הצ'ק השמן ושתי המכוניות ההיברידיות שמוצעות כפרס? חפשו את הבחורה, אחת בשם דנה כידון, הבת של איש הפרסום מודי כידון, שיצאה לפרקי זמן שונים במהלך חייה עם כל אחד מהפיגורות הנ"ל.

   

  מידע פנימי? גלאם, הון ושלטון? אל תהיו קולות צפים וטקבקו לנו עוד פרטים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  כהנא. עבר הלאה
  צילום: קרן נתנזון
  ווגמן. עבר לגור איתה
  צילום: אבי ולדמן
  לאתר ההטבות
  מומלצים