שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מסקנה הגיונית - אקסית סקסית זה דבר רע

  למה לי להסתכל אחורה אחרי שכבר המשכתי הלאה? אם באמת אעצור, אתלבט ואלך על זה, זה אומר שלא באמת המשכתי והתגברתי. זה אומר גם שבסתר ליבי קיוויתי שהיא באמת תחזור והזוגיות תלבלב כאילו לא עברו שנתיים וחצי

  כבר מספר שבועות שאני נתקל בכל מיני אירועים ביזארים עם בחורות. אני מוצא את עצמי מהרהר שוב ושוב על המניעים שגורמים לנו לנסות ולחזור לאנשים מתקופת חיים אחרת, מימים עברו, שהיו חשובים לנו פעם, או בשמם המאיים – אקסים/אקסיות.

   

  מה לעזאזל מניע בן אדם לומר, "תעצרו הכל, אני רוצה לחזור אחורה בזמן ולחוות משהו מהעבר שוב?". מה מניע אותנו להרים את הטלפון, או ליצור קשר דרך רשתות חברתיות, מסנג'ר וכדומה, ולומר "היי, יש לך מישהי/ו? כי אם לא, אני רוצה לראות אותך..." (כמובן, מלווה בסמיילי שובב שמעיד על כוונות).

   

  אז אני, כתוצאה מהאירועים האחרונים, בא כמסתכל דווקא מהצד השני. זה שאיתו יצרו את הקשר. כמובן, בראייה רחבה, מידת ההיענות שלי או של אנשים אחרים תהיה תלויה באופן סיום הקשר ובמידת המזוכיזם הרצויה לכל אחד.

   

  למה שאותה בחורה, שכתבתי עליה בעבר פה, תרצה לחזור ולהיפגש איתי? היא אמרה שזה בגלל הסקס. שהיא מחפשת סקס טוב מאז שהיא חזרה לארץ, לא מוצאת, והיא רוצה לחזור ולשחזר את הכימיה הטובה שהיתה בינינו. והיתה כימיה טובה (אמר בערגה במחשבה לאחור). נו שויין, אז היא אמרה.

   

  אני עוצר לחשוב האם באמת זה רק בשביל סקס, או שמא יש מניעים מתחת לפני השטח ולא רק מתחת לתחתונים... האם כשניפגש לא יתעוררו שדים מהעבר? האם צלקות ישנות - וכמו בכל התאהבות שהיתה ונגמרה, יש גם יש כאלה -  יזרחו באור יקרות כמו הצלקת של הארי פוטר? או אולי זה באמת יהיה רק סקס איכותי ותו לא. לא יודע. אני יכול רק לשער איך יהיה ומה יקרה. מבחן המציאות הוא זה שיתן את התשובות.

   

  למה להישאר עם בחורה שלא הייתי חשוב לה מספיק?

  השאלה המתבקשת היא האם אני, מהצד שלי, רוצה לעבור את מבחן המציאות על מנת לגלות? החלטתי לסקור את העניין בצורה מקיפה. בואו נראה מהן התוצאות האפשריות שיכולות להיות:

   

  - ניפגש, נרגיש ביחד את מה שהיה פעם, הסקס יהיה טוב ונישאר ביחד. אבל למה לי להישאר עם בחורה שלא הייתי חשוב לה מספיק אז? לא רוצה? לא צריך... הצ'אנס ניתן וההזדמנות לא נחטפה. אז אני רוצה להמשיך הלאה. לפתוח דף חלק.

   

  - ניפגש, יהיה סקס, אבל רק סקס. זה יועיל לי במשהו? אם לא מתייחסים לעובדה שכל גבר טיפוסי יגיד לי עכשיו "מה קרה לך? תזיין. למה לא? יש פה בחורה שרוצה, אז לא תזיין?", האפשרות הזו נראית לי קצת בזויה. לי קשה להתייחס לסקס כמכונה, ועוד עם מישהי שבעבר היו לי רגשות אליה. אם הייתי רוצה רק סקס, הייתי מוצא אסופית אי שם בפאב אפלולי ומבצע בה את זממי. גם אני וגם היא נכנסים לסיטואציה בידיעה מראש שאין כאן אפשרות אחרת למעט סקס. אז למה לפנות לסקס שיש בו מטענים? ועוד שליליים... לא משנה כמה הסקס היה טוב (המממ).

   

  - ניפגש, יהיה סקס, אך אני אבוא בידיעה מראש שזה סקס נקמה. סקס קר, מנוכר ואגואיסטי. אני לא כזה. אולי אצל אנשים אחרים זה יהיה סוג של שחרור, אבל לי אישית האופציה הזו לא קורצת בכלל. אני התמודדתי כבר עם הפרידה הזו, אין לי כבר רגשות כעס בעניין, ואני לא ממש בן אדם נקמני. יותר מזה, שוב, סקס קר לא מתחבר לי טוב בראש.

   

  - ניפגש, כשידוע מראש שזו פגישת חברים, על מנת להתעדכן ולשמוע על מעללים בשנתיים וחצי האחרונות שכל אחד חווה בנפרד. הצעתי את האופציה הזו (מובן שבמייל, כי למי יש כוח לדבר בטלפון). אם היא היתה אומרת לי "אז עזוב, לא משנה", הייתי יודע שהיתה כאן באמת כוונה לסקס בלבד. אבל להפתעתי, נעניתי בחיוב. זה גורם לי לחשוב שאולי באמת יש כאן כוונות טובות, או לחילופין, אולי יש כאן ציפייה ממני להיגרר אל מתחת לאותם התחתונים, למרות הצהרתי שלא לשם כך התכנסנו כאן.

   

  - האופציה האחרונה היא לא להיפגש כלל, ולהתנהג כאילו ההצעה לא היתה על השולחן מעולם. בסופו של דבר, בחרתי באופציה הזו. משכתי את הצעתי להיפגש ולהתעדכן. החלטתי שזה לא רעיון טוב.

   

  מה גרם לי לא לנסות?

  זהו אקט די פחדני לדעתי. אבל מה לעשות, לא בא לי. למה לי להסתכל אחורה, אחרי שכבר המשכתי הלאה? אם באמת אעצור, אתלבט ואלך על זה, הרי שאני כבן אדם לא באמת המשכתי והתגברתי. זה אומר גם שבסתר ליבי קיוויתי שהיא באמת תחזור, תתנצל, והזוגיות תלבלב כאילו לא עברו שנתיים וחצי.

   

  כיאה למזל שור טיפוסי, אני עקשן, וקשה מאוד להוריד אותי מהעץ שלי, אבל הפעם באמת חשבתי על כל היתרונות והחסרונות של העניין. לטעמי האישי והמפורט מעלה, לא מצאתי כל יתרונות.

   

  אי לכך המסקנה המתבקשת היא של המוח שלי, שצרח בזמן שדיברתי איתה "בשביל מה לעזאזל אתה מדבר איתה? אין לך משהו יותר טוב לעשות? תעזוב אותך בחייך!" - שסקס עם האקס זה דבר רע.

   

  אני בן אדם לוגי. אין לי כל הסבר הגיוני למה אני עדיין משתעשע במחשבה להתראות איתה. ההסבר היחידי שיש לי  הוא הגנים הפולניים שלי, שרוצים להפוך אותי לקורבן. כדי שאוכל לומר לעצמי - אבל אמרתי לך, אמרתי לך שזה לא רעיון טוב!

   

  נו שויין, אז אמרתי...

   

  ותודה לגולדי.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "אבל אמרתי לך שזה לא רעיון טוב!"
  צילום: index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים