שתף קטע נבחר

בוז לממשלת ישראל

בצדקנות מעושה מפקירים ראשי המדינה את גלעד שליט, כשמלבים אצלנו פחד מאסירים שדם על ידיהם. אך ידיהם של חברי הממשלה נקיות בדיוק באותה מידה

ממשלת ישראל, שהודיעה לאחרונה כי היא דורשת שהחייל החטוף גלעד שליט ישוחרר לפני שתוכרז הפסקת אש עם חמאס, והשינויים התכופים שהיא עורכת ברשימות האסירים שדם על ידיהם - ראויה לכל בוז בהקשר זה.  

 

במלחמה הכושלת בצפון הארץ וכן במלחמה שעוד ימים ושנים ידובר באכזריותה, בהרס ובהרג, באימה שהטלנו במהלכה על תושבי רצועת עזה ובצהלה הרבה על מה שהצלחנו בעוצם ידינו להראות להם למען ידעו ויראו - בשתי המלחמות צפצפנו על החוק הבינלאומי ולא חסנו על חיי אוכלוסייה אזרחית.

 

כפטריוטים אמיתיים היינו מאוד מאוד מרוצים מצבאנו הגיבור, המאוד מאוד מוסרי. ובכל זאת, הלוחמים ומפקדיהם ושולחיהם לקרב לא יכולים לטעון שידיהם נקיות מדם. אז למה לכל הרוחות אין לכם האומץ לשחרר אסירים פלסטינים, עם דם על הידיים ובלעדיו, ולהחזיר את גלעד שליט?

 

בלבנון ב-2006 פיזרנו פצצות מצרר שמפגען לא תם עד היום. חיל האוויר שלנו, המאומן היטב, ידע להפציץ, להרוס ולפגוע. כך בלבנון וכך בייחוד ברצועת עזה, שם השמיים נקיים, אין עוצר. לא עצרנו עצמנו מלהשתמש בפצצות זרחן, גם לא עצרנו שימוש בנשק מול אזרחים שבתיהם נהרסו ושבידיהם תינוק נישא, מזוודה ודגל לבן. ירינו בהולך המבוהל המחפש לו ולמשפחתו מקלט. הרסנו בתי ספר, בתי חולים, שכונות שלמות חרבו והניצחון היה מלא. נקמנו את הקסאמים שנורו מהרצועה על יישובינו, נקמנו את כישלון מלחמת הצפון.

 

אדוני ראש הממשלה. אתה ושריך, שר הביטחון שלך וכן מפקדי הצבא - כולם כולם, ידיכם דמים מלאו. הצדקנות שלכם מזויפת. דחיית העסקה מבישה. בעוד בעיניכם הלוחמים שלנו צדיקים גמורים, למרות שאנחנו הכובשים, המדכאים, הגוזלים את אדמתם, כולאים ומחסלים אותם בלא ראיות ובלא משפט, גם את המבוקשים וגם את האזרחים הנקיים מכל פרובוקציה, פשוט משום שהיו בסביבה, והסביבה לרוב היא שכונה אזרחית ובאזרחים פלסטינים כמובן מצווה לפגוע ולהרוג, כי כאמור: "ערבי טוב הוא ערבי מת". 

 

לעולם לא אבין כיצד ממשלה שמבטיחה מזה קרוב לשלוש שנים להחזיר הביתה את גלעד שליט, דוחה זאת שוב ושוב תוך עריכת חשבון מזוייף והפחדת הציבור משחרור אסירים. על חלקם הוטל עונש מוגזם במשפט-לא-משפט, עונש שמעולם לא הוטל על רוצחי הערבים שבקרבנו. תמיד אוהבים להפחיד אותנו למען נשתוק. אך מי הם האסירים עם הדם על הידיים שבגינם אתם מאיימים עלינו ומשאירים את החייל בשבי? הם לוחמי חירות ישמעאל, בדיוק כפי שהיו לנו אנשי לח"י, תנועה טרוריסטית שלחמה לחירות ישראל.

 

כיצד לכל הרוחות אתם מדברים על שלום כאשר הפכתם את רצועת עזה למחנה מעצר? מיליון וחצי אנשים, נשים וטף תלויים ברצונכם הטוב אם ייתנו להם מזון, עבודה ושירותים. הרי בתקופה הקולוניאלית לא נהגו באותה ברוטאליות שאנו נוהגים בהם. הורגים בהם ושודדים אותם. זוהי צדקנות מזויפת של ממשלה שעל כל שלוחותיה ונאמניה מרבה בשקר וכזב, מאפשרת גזל והרס ושימוש בנשק בלתי חוקי נגד אזרחים, מרמה אותנו ואת העולם.

 

ישראל היא המדינה החזקה באזור, הן מבחינה צבאית, הן מבחינה כלכלית, בדעת ובמחקר. אך אתם אינכם רוצים בשלום, לכן מאיימים עלינו.

 

חברי ממשלת ישראל ונספחיה, חברי הכנסת הנוכחיים והחדשים - עליכם לזכור שאתם השליטים, המדכאים, הגוזלים את הילידים. אתם הקוברים את אפשרות השלום. אל תעמידו פני צדיקים שדואגים לעם, לחיילים ולכל אזרח – איננו מאמינים לכם.

 

בטרם תלכו לאן שתלכו עם שינוי העתים בשל הבחירות, שחררו את גלעד שליט לאלתר. אין לכם מה לפחד מהאסירים שישוחררו. אתם תמיד יותר חזקים. מה עוד שבשיטת החיסולים האכזרית שלכם אינכם נופלים בתוצאות מהמחבלים הפלסטינים. ואף כי אין אומרים זאת בפה מלא, וככל שאנו מכירים אתכם, בייחוד את הגנרלים שבכם - עוד ידכם נטויה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים