שתף קטע נבחר

היוצרים פרצו לאולפן "היום שהיה" בערוץ 10

במסגרת מאבקם להגדלת ההשקעה בהפקות הטלוויזיה, פרצו נציגי מאבק היוצרים לאולפן תוכניתו של גיא זהר. ערוץ 10: "נחצה קו אדום, זו עבירה פלילית וחוסר כבוד למקצוע"

נציגים של מטה מאבק היוצרים, שפתחו היום בשביתה בת שלושה ימים במחאה על קיצוץ ההשקעה ביצירות טלוויזיה בישראל, הצליחו לפרוץ הערב (ג') לאולפן "היום שהיה", תוכניתו של גיא זהר המשודרת בשידור חי בערוץ 10.

 

זהר המופתע נבהל מהפריצה, כך ניתן היה לראות בשידור, אך תוך שניות ספורות היוצרים שפרצו לאולפן הוצאו ממנו, והוא התעשת והמשיך בתוכנית כרגיל. גורמים בערוץ 10 סיפרו ל-ynet לאחר המקרה שהפריצה התאפשרה בשל כשל אבטחתי סביב "בית הוורד", ממנו משדר הערוץ בגבעתיים.

 

כזכור, לפני כשלושה חודשים, ניסו היוצרים לפרוץ לאולפן "ארץ נהדרת" ולשבש את התוכנית שגם הועברה בשידור חי. היוצרים אז הצליחו לעבור את שערי מתחם אולפני הרצליה אך לא הצליחו לחדור אל האולפן עצמו. עם זאת, ניתן היה לשמוע אותם כאשר דפקו על דלתות האולפן וקראו קריאות מחוצה לו.

 

ממטה מאבק היוצרים, הגוף הכולל את איגודי היוצרים השונים נמסר: "המאבק למען שמירת החוק יימשך במסגרת החוק. יחד עם זאת אין אנו אחראים לפעילויות ספורדיות של אנשים שאיבדו את פרנסתם. אנו קוראים לזכיינים להחזיר את התעשייה לעבודה כבר היום. מן הראוי לציין כי חדשות ערוץ 10 נמנעו היום מלשלוח צוות צילום לסיקור ההפגנה ואף לא טרחו לדווח על כך במהדורת החדשות".

 

מערוץ 10 נמסר: "אם אמנם היוצרים עומדים מאחורי ההתפרצות לאולפן, זה הרגע שבו מסתיימת ההבנה וההזדהות עם מאבקם. כאן נחצה קו אדום. התפרצות לשידור חי של תוכנית חדשות היא קודם כל עבירה פלילית, אבל בעיקר מצביעה על חוסר כבוד למקצוע".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זהר. זו היתה הפריצה שהיתה
צילום: סמדר שילוני
לאתר ההטבות
מומלצים