שתף קטע נבחר

שיחה אחת, 6 משתתפים

‭ooVoo 2.0‬ מאפשרת לקיים שיחות ועידה בווידאו גם בלי להתקין תוכנה, או לשלב שיחות וידאו בבלוגים

תוכנת ooVoo נמצאת על הכוונת שלנו כבר תקופה ארוכה. אם עוד לא נתקלתם בשם, מדובר בתוכנת מסרים מיידיים ששמה דגש על שיחות ועידה בווידיאו - כל משתמש יכול לפתוח שיחת ועידה עם שני חברים נוספים.

 

הסיבה לכך שהיא מופיעה כאן רק עכשיו, היא אחת הבעיות המרכזיות אתה צריכה להתמודד המפתחת: שיחות וידאו, למרבה הפלא, אינן מספיק פופולריות, ורבים-רבים שביקשנו לגייס לניסוי עדיין נטולי מצלמות-רשת. אחרים בהם נתקלנו סתם סירבו להתקין תוכנת מסרים נוספת - כבר יש ‭,ICQ‬ לייב-מסנג'ר או גוגל-טוק ועוד, ולמה שיתקינו תוכנה רק לצרכי ניסוי. אבל לאחרונה יצאה גרסה 2 של ‭,ooVoo‬ שמציעה פתרון לבעיה, והגיע הזמן לנסיעת מבחן.

 

ooVoo מפותחת בארץ ולכן אפשר לעבוד איתה בממשק עברי מלא. לאחר ההתקנה תוכלו לייבא אנשי-קשר ממגוון שירותי דואר- רשת, רשתות חברתיות ותוכנות מסרים מיידיים, כדי לאתר אותם גם ברשימת המשתמשים של ‭.ooVoo‬ אפשר לנהל צ'ט טקסט רגיל, אבל הדגש כאן הוא, כאמור, על הווידאו.

 

החבילה הרגילה של התוכנה אינה כרוכה בתשלום, ומאפשרת לקיים שיחת ועידה עם שני משתתפים נוספים באיכות בסיסית. תמורת עשרה דולרים בחודש תוכלו לנהל שיחת ועידה עם חמישה משתתפים נוספים באיכות וידאו טובה יותר, וגם להקליט את השיחות.

 

תוכנה ללא תוכנה

החבילה הבסיסית תספיק לרוב המשתמשים שצריכים לנהל שיחות וידאו: כל חלון וידאו דורש חיבור ברוחב של 200 קילו-ביט בשנייה והווידאו עובד בצורה חלקה, אם כי ניכרת

השהיה קלה באודיו. אפשר להקליט הודעת וידאו באורך דקה ולשלוח לחברים, ומספיק שאחד מהם הוא מנוי משלם כדי להרחיב את השיחה עד לששה משתתפים.

 

חלונות הווידאו קופצים ונפתחים בליווי אפקטים קוליים, אפשר למזער אותם במהלך השיחה או לבחור באחד שיתפוס את כל המסך - כל זאת, מבלי שהצד השני מודע לשינויים שעשיתם. אפשר לקבוע סיסמה שרק באמצעותה יוכלו החברים להתחבר לשיחת וידאו, ולהגביל שיחות נכנסות לאנשי קשר מוכרים בלבד.

 

ב‭ooVoo–‬ מודעים לכך שלא כולם רוצים להתקין תוכנה נוספת, ונותנים למשתמשים אפשרות להזמין חברים לשיחת וידאו באתר החברה, כך שלא חייבים כלל להוריד את התוכנה. בנוסף, אפשר להעתיק קוד מוכן, להדביק אותו בבלוג או באתר פרטי, ולהזמין אליו גולשים לשיחות וידאו.

 

ooVoo פועלת בכיוון הנכון, אבל לא בטוח שכל זה יעזור אם תמשיך לבסס את עיקר פעילותה בתחום הדי-מקרטע של שיחות וידאו.

 

‭ooVoo 2.0‬

מחיר: חינם

דרישות מערכת: חלונות 2000 ומעלה

להורדה: www.oovoo.com

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים