שתף קטע נבחר

עשרות יפוטרו בסקופוס - בשל המיזוג הצפוי

ל"כלכליסט" נודע כי במסגרת המיזוג בין סקופוס להרמוניק צפויה הראשונה לפטר בשבועות הקרובים עשרות מסך 300 עובדיה. עסקת המיזוג צפויה להיסגר באמצע החודש

עסקת מכירתה של חברת סקופוס לחברת הרמוניק גובה, כצפוי, מחיר. ל"כלכליסט" נודע כי במסגרת האינטגרציה בין שתי החברות צפויה סקופוס לפטר בשבועות הקרובים עשרות מסך 300 עובדיה.  

 

לפני כחדשיים הודיעה סקופוס כי חברת הרמוניק האמריקנית תקנה אותה בתמורה ל-86 מיליון דולר, זאת לאחר שבעת שקדמה לה דובר על מיזוג דווקא עם חברת אופטיבייס הישראלית. העסקה עם הרמוניק צפויה להיסגר באמצע מרס.

 

פיטורים אלה ממשיכים את מצבם העגום של השכירים במשק, ושל עובדי ההייטק בפרט. מאז החגים נשלחו לבתיהם כ- 5,000 עובדי הייטק. אמנם הפיטורים הנוכחיים אינם נובעים במישרין מהמשבר הפיננסי (אם כי עסקאות רבות נטוו בשל ירידת המחירים בשוק), אולם ספק אם עשרות מובטלי ההייטק החדשים מחברת סקופוס ימצאו בכך נחמה. 

 

סקופוס פועלת בתחום הוידיאו הדיגיטלי ומפתחת עבור חברות הטלוויזיה הרב ערוצית אספקת שירותי מוצרים לרשתות תקשורת ובהם שערי וידיאו (Video Gateways), מוצרי דחיסה (Encoders) ופענוח (Decoders) של שידורי וידיאו, וכן מוצרים לניהול רשת.

  

החברה סירבה להגיב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המיזוג יעלה לעשרות עובדים במשרתם
מומלצים