שתף קטע נבחר

הבורר - תקצירי פרקים

רק ללקוחות HOT ימי ראשון בשעה 22:00, וב-HOT VOD בכל זמן שתרצו

פרק 1

 

הבורר מובהל לביה"ח בעקבות ניסיון ההתנקשות. מפלס הזעם במשפחת אסולין עולה כשאבי הטחול מתכנן נקמה מחד, ונדב מחפש דרך חוקית לתפוס את האשמים בהתנקשות מאידך.

 

פרק 2

 

כל חברי העולם התחתון מגיעים להלוויית הבורר, והמשטרה נערכת לפעולה כדי לעצור את כל מי שינצל את ההתקהלות כדי לסגור חשבונות; נעמי מנסה לנצל את העובדה שאיציק בכסא גלגלים כדי ללכוד אותו סופית.

 

פרק 3

 

שימי אנג'ל מתכנן לקחת את בנו לחו"ל ובכך להגן על עצמו מנקמתו של אבי הטחול; אבי, למורת רוחו, מגלה שהוא אינו נכלל ברשימת עשרת העבריינים הגדולים, ולא מצליח למצוא אף אחד שיחסל את שימי אנג'ל.

 

פרק 4

 

מדמוני מנסה לדלות מקוקי מידע משמעותי לגבי נסיון ההתנקשות בבנו של שימי אנג'ל; הבורר מקיים פגישה טעונה עם שימי, ובהמשך משתף את בולדוג בהרהוריו על יורש פוטנציאלי לאימפריה.

 

פרק 5

 

אורנה מאיצה בנדב לקדם את ההכנות לחתונה, אך ליבו נתון לאירנה. רגע לפני המעצר של אבי הטחול, מדמוני חושד בעדותו המפלילה של שימי אנג'ל. נדב מנסה למצוא את הבוגד דרך שימוש בטלפון.

 

פרק 6

 

בעוד הבורר שקוע בדיכאון עמוק, האימפריה שוקעת בצרות - אבי הטחול מוצא עצמו בתא מעצר, כספי המשפחה מעוקלים והקזינו של יגאל הנאצי פורח. נדב מנסה ליישם את הכללים של עולם הבורר בחייו.

 

פרק 7

 

ענבל מצליחה בתושיה ובנחישות להשיג ראיה לשחרורו מהכלא. יגאל הנאצי והאחים קובלובה מנסים לפגוע בקוקי. הרומן של נדב ואירנה מסתבך ונדב פונה לאבי לעזרה.  

 

פרק 8

 

שרון והבורר מבלים יותר ויותר זמן ביחד. אבי הטחול שרותח על הרומן החדש של אבא שלו, מספר לגילה את הסוד הגדול שהבורר מסתיר ממנה. קוקי מתקשה לעמוד בלחץ ורוצה לצאת מהעסקה עם מדמוני.

 

פרק 9

 

הבורר מציע לנדב לשלוט באימפריה ביחד עם אבי. אבי הטחול מחליט להעניש את אירנה על מעשיה ונדב מגיע כדי להזהיר אותה. יגאל הנאצי חושף בפני יוסי את העובדה שיש לו כספת מלאה ביהלומים.

 

פרק 10

 

אורנה מסלקת את נדב בעקבות השקרים שלו, אבל רגע לפני שהיא מחסלת את הקשר ביניהם סופית, אבי הטחול נכנס לתמונה. גילה מחליטה לטפל בילד הנוסף של הבורר בדרכה. יוסי יוצא לשוד בנק משלו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים