שתף קטע נבחר

העבודה הטובה בעולם: אין מועמד ישראלי

נבחרו 50 המועמדים הסופיים לעבודה החלומית באי האוסטרלי שכונתה "העבודה הטובה ביותר בעולם". בין המועמדים - המגיעים מ-22 מדינות - אפשר למצוא שף, מדען, שחקן ואוסטרלי אחד שהכריז על עצמו כבטלן

משרד התיירות של מדינת קווינסלנד פרסם אמש (ג') את רשימת 50 המועמדים הסופיים למה שכונה "העבודה הטובה ביותר בעולם". המועמדים, שבתחילת השבוע צומצם מספרם ל-200, נבחרו מתוך 35,000 שהגישו את מועמדותם למשרה הנחשקת ביותר בעולם – להיות במשך שישה חודשים הבייביסיטר של המילטון, אי טרופי קסום בשונית המחסום הגדולה באוסטרליה, לכתוב על כך בלוג כדי לקדם את התיירות באיזור ועל הדרך להרוויח 150,000 דולר אוסטרלי.

 

50 המועמדים מגיעים מ-22 מדינות ברחבי העולם, ביניהן ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, קוריאה, יפן וגואם. למרבה האכזבה, אף אחד מהמתמודדים הישראלים לא עלה לשלב זה.

 

את המועמדות הגישו המתמודדים דרך אתר אינטרנט מיוחד. היה עליהם לשלוח קטע וידאו קצרצר שמוכיח מדוע דווקא הם הראויים ביותר לתפקיד. שר התיירות של קווינסלנד, דסלי בויל, אמר שלצוות התחרות היה קשה מאוד לבחור את המועמדים הטובים ביותר מבין 34,684 האנשים שניגשו לתחרות. "ממה שהבנתי", אומר בויל, "היו דיונים ממושכים בעניין, אך מה שלבסוף הכריע היה המוטיבציה והמקצועיות של המועמדים, כמו גם התאמתם למשרה ולתיירות קווינסלנד".

 

מבין המועמדים הסופיים בלטו בחור קנדי אחד שיצר מחזמר בעירו המושלגת יחד עם למעלה מ-20 מחבריו ששימשו כמקהלה, ובחור אוסטרלי מקווינסלנד שהראה לכולם מה יש לו כשלגופו רק חוטיני. עוד אפשר לספר שבין המועמדים יש גם שף, מדען, שחקן ולפחות בטלן אחד. באופן לא מפתיע במיוחד, רובם ככולם צעירים, יפים וכריזמטיים, וכדאי להם מאוד להיות כאלה - משום שגם הגולשים באתר ישפיעו על הבחירה.

 

משרד התיירות מזמין את הגולשים להיכנס לאתר, לצפות בקטעי הווידיאו של המועמדים ולבחור את המועמד המועדף עליהם. המועד האחרון להצבעות הוא ה-24 במרץ. האדם שיזכה במרב הקולות יטוס לאי המילטון יחד עם 10 נוספים שיבחרו על ידי מועצת התיירות, שם יעברו ראיונות אישיים. ההכרזה על הזוכה תיעשה ב-6 במאי, כך שלבר המזל יהיה מספיק זמן כדי להתארגן לקראת היום הראשון בעבודתו החדשה - ה-1 ביולי.

 

המשרה והתחרות לאיושה הינן חלק ממסע פרסום בסך כולל של 1.7 מיליון דולר אוסטרלי, שמטרתו לקדם את הקסם של צפון-מזרח קווינסלנד. גורמים רשמיים במשרד התיירות אומרים שעד עתה כבר ייצרה התחרות באז תקשורתי ששווה ערך לפרסום ביותר מ-70 מיליון דולר אוסטרלי.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המנצח בתחרות ייאלץ לצלול
צילום: AP
ולכתוב על זה
צילום: AP
מומלצים