שתף קטע נבחר

תנובה: גם סמנכ"ל הכספים מתפטר

אחרי המנכ"ל, ליעד כהן, שהודיע על התפטרותו השבוע, הודיע היום גם סמנכ"ל הכספים, אלי סנדרוביץ', על התפטרות בתום שנה בלבד בתפקיד. סנדרוביץ' נחשב למינוי של הבעלים החדשים, קבוצת אייפקס שמיר

מכה נוספת לתנובה: סמנכ"ל הכספים, אלי סנדרוביץ', החליט להתפטר (ד') מתפקידו יומיים לאחר שמנכ"ל הקבוצה, ליעד כהן הודיע אף הוא על התפטרותו. סנדרוביץ' מונה לתפקיד לפני כשנה ונחשב למינוי של הבעלים החדשים - קבוצת אייפקס שמיר.

 

בתפקידו האחרון שימש סנדרוביץ' כסמנכ"ל הכספים של ורינט ישראל ולפני כן כיהן במשך שלוש שנים בתפקיד סמנכ"ל הכספים של טלדור מערכות והיה שותף בכיר לרה-אירגון שנעשה בחברה ולקביעת החזון והאסטרטגיה.

 

ליעד כהן, ששימש כמנכ"ל תנובה מאז שהחליף את אריק רייכמן בינואר 2008, התפטר שלשום מתפקידו. לפי הערכות בענף, אחת הסיבות לפרישה היתה חילוקי דעות עם יו"ר תנובה ומנכ"לית אייפקס, זהבית כהן-יוסף. ליעד כהן יסיים את תפקידו בחברה בסוף הרבעון האחרון של השנה.

 

ל"כלכליסט" נודע, כי כהן-יוסף נפגשה לאחרונה עם מנכ"ל נטפים, עופר בלוך, והציעה לו לחזור לתנובה בתור מנכ"ל. בלוך, 47, הצטרף לתנובה ב־1987 בתור כלכלן צעיר ועזב את החברה ב־2003 כמנכ"ל תשלובת החלב. מי שהחליף אותו בתפקיד היה ליעד כהן, המנכ"ל הפורש.

 

בתוך כך, מונה היום אלי בן לולו לתפקיד המנכ"ל החדש של סנפרוסט, במקומו של יעקב יערי שהודיע על פרישה בתום 12 שנים בחברה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים