שתף קטע נבחר

קמפיין חדש לשחרור שליט: "הצילו"

במלאת כמעט אלף ימים לנפילתו בשבי של גלעד שליט, פותחת המשפחה בקמפיין חדש, במסגרתו יישלחו מכתבים, מיילים ואס.אם.אסים עם הכיתוב "הצילו" מאותיות שכתב שליט במכתביו. הוריו עוברים לאוהל מחאה בירושלים

משפחת שליט מגבירה את מאמציה לשחרור בנה גלעד, השוהה בשבי בעזה כבר 984 ימים. בצהריים (יום ה') כינסו מסיבת עיתונאים בתל-אביב, שבה נחשף קמפיין חדש, במסגרתו נדגמו האותיות המרכיבות את המילה "הצילו" מתוך מכתבים ששלח משביו.

 

ביום ראשון יעלו ההורים נועם ואביבה לאוהל המחאה בירושלים וישהו בו רוב שעות היום. בני משפחה נוספים יצטרפו אליהם במהלך הימים הקרובים. נועם שליט: "אנחנו נשהה במאהל כמה שנצטרך ונעביר את המסרים שלנו כשהמטרה היא להעלות את נושא ההצלה של גלעד, היות שכל המאמצים לשחררו לא צלחו ולהעמיד את העניין במבחן הציבורי".  

 

מכתבים עם המילה "הצילו" יישלחו לאזרחים ברחבי הארץ. כמו כן יישלחו הודעות sms ואימייל כביכול מטעם גלעד שליט. במשרד הפרסום אמרו כי דגמו את הכתב של שליט וחשבו מה היה זועק לו יכול היה. במסגרת הקמפיין ישודר סרט ובו יישמע קולו של גלעד. 

 

במהלך השנים האחרונות מפגינים חברי מטה המאבק ומטה החברים מול בית

ראש הממשלה בימי שישי, במחאה על שביו המתמשך של גלעד. הם אף קיימו בשנתיים האחרונות את סדר ליל פסח ואת ארוחות ראש השנה מול מעון ראש הממשלה במחאה על המשך החזקתם בשבי של שלושת החיילים החטופים, שכן אהוד גולדווסר ואלדד רגב ז"ל עדיין היו אז ברשות חיזבאללה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: נועם רותם
קמפיין חדש
צילום: נועם רותם
"הצילו"
צילום: דודו אזולאי
מומלצים