שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חדש בעם הספר: ר' נחמן מברסלב

  הכרך ה-25 בסדרת עם הספר מוקדש לרבי נחמן מברסלב. הוא מורכב משלושה חלקים: "תורות נבחרות", "שיחות נבחרות" ו"סיפורי מעשיות"

  בימים אלה רואה אור הכרך ה-25 בסדרת "עם הספר" של ידיעות אחרונות ובנק הפועלים, לכבוד שנת השישים למדינה. הפעם מוקדש הכרך לרבי נחמן מברסלב.

   

  הכרך מורכב משלושה חלקים: "תורות נבחרות", "שיחות נבחרות" ו"סיפורי מעשיות". שלושת חלקיו מבוססים על המהדורה החדשה של כל כתבי רבי נחמן ותלמידיו היוצאת לאור על ידי מכון אב"ן שתיה. המבואות נכתבו על ידי הרב עופר גיסין מצוות המכון.

   

  מאמרי התורה ("תורות") לוקטו מן הספר ליקוטי מוהר"ן, שחלק גדול מן המאמרים שבו נכתבו על ידי רבי נחמן בעצמו או נמסרו מפיו לרבי נתן, שהעלה אותם על הכתב והביאם לדפוס. הספר במקורו מחולק לשני חלקים: החלק הראשון נדפס בחייו של רבי נחמן, והחלק השני נדפס זמן קצר לאחר פטירתו.

   

  בנוסף, קובץ סיפורים מפי רבי נחמן מברסלב מובא במלואו. סיפורי מעשיות אלו הם מהמוכרים שבכתביו

  של רבי נחמן, וראו אור במהלך השנים במהדורות שונות, בין היתר, בעריכת הפילוסוף מרטין בובר והסופר פנחס שדה.את הכרך פותח מבוא המתאר את תולדות חייו של רבי נחמן, את שיטתו והדרכותיו. בנוסף, בשער כל אחד משלושת חלקי הכרך מופיעה הקדמה קצרה וייחודית לאותו החלק.

   

  את הכרכים בסדרה ניתן לרכוש באמצעות קופונים המתפרסמים ב"ידיעות אחרונות". מחיר כל כרך הוא 35 שקל בלבד בחנויות הספרים סטימצקי וצומת ספרים. את הסדרה ניתן לקבל גם עד הבית! עושים מנוי ל"ידיעות אחרונות" בהתחייבות ל-12 החודשים הבאים ומקבלים את כל הסדרה עד הבית, ללא תוספת תשלום עבור המשלוח. בכל חודש יישלח מארז מיוחד עם שני כרכים בסדרה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  חדש בסדרה. נחמן מאומן
  עטיפת הספר
  לאתר ההטבות
  מומלצים