שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  קרנית גולדווסר במאהל שליט: זה מאבק על ערכים
  אלמנתו של אהוד גולדווסר ז"ל הגיעה לתמוך במשפחת שליט, שהקימה אוהל מחאה בירושלים: "מדובר על חייל צה"ל שנחטף ואת זה מנסים להשכיח מאיתנו. אני מקווה שהמאבק הזה יסתיים במהרה"

  "קוראים לו גלעד שליט, אבל למעשה הוא חייל בצבא סדיר שמייצג חתך רחב. על מה המאבק? על חייל פרטי או על ערכים של חברה?" כך אמרה בצהריים (יום ב') קרנית גולדווסר, אלמנתו של אהוד, שהגיעה לאוהל המחאה של משפחת שליט ליד מעון ראש הממשלה בירושלים. "מדובר על חייל צה"ל שנחטף - ואת זה מנסים להשכיח מאיתנו", הוסיפה.

   

  קרנית גולדווסר באוהל המחאה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  גולדווסר חיזקה את הוריו של גלעד שליט, ואמרה: "שמעתי רבים שאומרים שהם

  מפחדים ללכת למילואים ומשפחות שאומרות שהן לא רוצות לגייס את בניהן, כדי לא למצוא את עצמן במצב שבו נמצאת משפחת שליט. הם אומרים 'אנחנו ניתן הכל', אבל אם נהיה במצוקה מי יעמוד מאחורינו?"

   

  לדבריה, היא באה לאוהל המחאה, בעיקר בשביל לתמוך ולהזדהות עם משפחת שליט - אשר גורלה וגורלם נקשר זה בזה. "במקום של אחת שהיתה במאבק הזה, באתי לתת חיבוק וכתף תומכת, אני מקווה לתת למשפחה כוח ושהסוף יגיע מהר ככל האפשר", היא אמרה.

   

  למקום הגיעו גם אזרחים רבים, כדי להביע תמיכה במשפחת שליט. אחת מהם, תמר פיירברג, אמרה ל-ynet: "היה לי חשוב כי אני מאד מזדהה עם המשפחה. יש לי נכדים ששרתו ואני גם אם שכולה ואני מאד מזדהה איתו".

   

  דני גלבוע, שישב בשבי במלחמת שלום הגליל, אמר:"אני מרגיש שצריך לעשות משהו נגד האדישות, וללחוץ שלפני שהוא (אהוד אולמרט - ר.מ.) הולך, לפני שיבוא ראש ממשלה חדש. צריך לקיים את ההבטחה שלו לשחרר את גלעד שליט בכל מחיר שיהיה".

   

  גולדווסר הביעה התנגדות לפעילות הממשלה, אשר לטעמה מעצימה את הטפל שבוויכוח על פני העיקר.

  "נציגי הממשלה, בשביל הקלות, מורידים את הסוגייה לרמה הפרטית ושוכחים להעלות אותו לרמה הלאומית. נכון שזה גלעד שליט, אבל זה יכול להיות גם כל אחד אחר, מדובר על חייל צה"ל שנחטף ואת זה מנסים להשכיח מאיתנו".

   

  לגבי המחיר הנדרש לשחרור החייל, אמרה שמדובר בשאלה לא רלוונטית: "בכל מחיר צריך להשאיר לנו ערכים במדינה, בכל מחיר על מנת להשאיר אותנו כחברה, בכל מחיר על מנת שנישאר כקבוצה מאוחדת, אני יכולה רק לקוות שהמאבק הזה יסתיים במהרה".

   

  גלעד שליט נחטף לרצועת עזה לפני 988 ימים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קרנית גולדווסר. על מה המאבק?
  צילום: דורון גולן
  נועם שליט. יום שני במאהל
  צילום: אחיה ראב"ד
  מומלצים