שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בני חזר בתשובה ולא מדבר איתי; מה עושים?

  שאלה: 

   

  כשבני היה בן 13 הוא חזר בתשובה (לאחר מות אבי) אני תמכתי בו לאורך כל הדרך. יצויין שאני מסורתית. היום בני נשוי כבר כמה שנים ויש לו 5 ילדים. אנחנו ההורים עזרנו לו הרבה. לאחר הברית של הילד האחרון בני וכלתי התנתקו מאיתנו. לא ענו לטלפונים ואם בני ענה הוא דיבר בקושי ולא להזמין אותנו אליו הביתה. מאז עברה שנה של נתק מוחלט וללא שום סיבה. מיותר לציין שלי כסבתא (עברתי לפני מספר שנים מחלה קשה) קשה מאוד. )מה עלי לעשות? אני פשוט לא יודעת איך להתנהג איתם.(נילי, המרכז)

   

  תשובה:

   

  סיפורך כואב מאד, וככל הנראה יש בו פרטים רבים שאיננו יודעים. אני מניח שבמהלך תהליך ה"חזרה בתשובה" של בנך, הוא יגיע גם למצוה של "כבד את אביך ואת אמך".

   

  לעיתים, אנשים מרגישים שלצורך שינוי מהותי בחייהם, עליהם להשליך את עולמם הישן, לשרוף את כל הגשרים בחייהם, ולפתוח דף חדש. אינני יודע אם זו הרגשתו של בנך, ואם זוהי הרגשה זמנית או קבועה.

   

  אם אינך מצליחה לתקשר איתם, הייתי מציע לך לפנות אל הרב או המדריך הרוחני שתומך בתהליכים שבנך עובר, ולבקש ממנו לתווך ביניכם ולמצוא את הדרך לרפא את התקשורת במשפחה. סביר להניח שגם אם הבן עדיין לא בשל לקיום מצוות כיבוד הורים, הרב יוכל לעודד אותו לכך. (משיב: הרב דרור ברמה)

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים