שתף קטע נבחר

מתיו פוקס פורש מ"אבודים"

בנוסף הצהיר פוקס כי הוא מתכוון לפרוש לגמרי מהטלוויזיה ולהתמקד בסרטי קולנוע. צופי אבודים יבחרו את השם לפרק סיום העונה

מתיו פוקס, כוכב הסדרה "אבודים", מאמין שראינו אותו בתפקיד הטלוויזיוני האחרון שלו. פוקס, שמגלם את המנתח ג'ק שפרד בסדרה, טוען שהוא נחוש בדעתו לסיים את חלקו בטלוויזיה בכלל ובסדרה בפרט עם תום העונה הנוכחית של "אבודים".

 

"אני כמעט בטוח שזה יהיה התפקיד הטלוויזיוני האחרון שאעשה", צוטט. פוקס, בן ה-42, שנבחר בעבר לאחד מ-50 הגברים היפים בעולם על ידי המגזין "אנשים", התפרסם בזכות תפקידו ב"שולחן לחמישה" כצ'רלי סלינג'ר. לדבריו, הוא מעדיף מעתה להתמקד בסרטי קולנוע.

 

ומהו תפקיד חייו? בכך אין לו בכלל ספק. פוקס רוצה לראות את עצמו מגלם את סטיב מקווין בסרט ביוגראפי: "סטיב מקווין הוא איש של הרבה פעולה ושל מעט מילים, וכך גם גילם את תפקדיו", הסביר את בחירתו.

 

צופי אבודים יבחרו את השם לפרק סיום העונה

 

יוצרי סדרה הטלוויזיה אבודים תמיד דאגו שסצינת הסיום של העונה תהיה ייחודית ובעלת שם מיוחד. Tvguide.com מדווח שבעונה הזו הם החליטו לתת את בחירת השם של הסצינה בידי הצופים ומבטיחים שהכינוי שינתן לרגעי הסיום ישאיר את כולם פעורי פה. פרק הסיום של העונה צפוי להיות משודר ב-13 במאי.

 

העיתון TV GUIDE חשף כי מי שיטיל את כובד המשקל על הכינוי לפרק המסיים יהיו הפעם הצופים עצמם. להזכיר שבעונות הקודמות היו שמות בהחלט מיוחדים לפרקי הסיום, כמו "בייגל", "קלה", או אפעה (נחש ארסי) בתוך תיבת הדואר.

 

אמנם הפרק עדיין לא נכתב ובודאי שעדיין לא צולם, אבל נשמעות רמיזות שבפרק הסיום יעסוק בתקרית עליה מדבר מרוין קנדל בסרט האוריינטציה הראשון. זהו רמז לצופים בבואם להציע כינוי לפרק המסיים.

 

הצופים אגב מוזמנים לשלוח הצעות ולדעת שהזוכה יוכרז רשמית ב-26 במרץ.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים