שתף קטע נבחר

ספקיות אינטרנט באירלנד נגד חסימת משתפים

איגוד ספקיות האינטרנט במדינה אומר כי לא יכנע לאיומים משפטיים של תעשיית המוזיקה במדינה ויפעל למען הגנה על פרטיות הגולשים במסגרת החוק

ספקיות אינטרנט באירלנד מתנגדות למהלך של ניתוק משתפי קבצים אותו יוזמת תעשיית המוזיקה, כך על פי דיווח של The Register. במהלך שהתקבל כבר בצרפת, ומכונה "חוק שלוש הפסילות", גולשי אינטרנט המפרים זכויות יוצרים ומשתפים קבצים מקבלים שתי אזהרות, ובפעם השלישית שהם נתפסים - על ספקית האינטרנט לנתק אותם מהרשת ולחסום להם את המינוי.

 

בהודעה (PDF) שהעביר איגוד ספקיות האינרטנט במדינה (ISPAI) לאיגוד התקלטים האירי (IRMA), אמרו הספקיות כי לא יפרו את פרטיות הגולשים שלהן, על מנת לסייע במלחמה בפיראטיות. זאת בתגובה למכתב של האיגוד, המייצג את חברות התקליטים הגדולות, בו נדרש מהספקיות לבצע את חסימות הגולשים הללו, וכן לחסום אתרי שיתוף קבצים.

 

עוד כותב האיגוד בהודעה כי ספקיות אינטרנט קיבלו איומים משפטיים למרות שלא פעלו בצורה בלתי-חוקית. "האיגוד והחברות בו", נכתב בהודעה, "מעולם לא עודדו שימוש של הלקוחות בשירות לגניבה של תכנים המוגנים בזכויות יוצרים וימשיכו לפעול במסגרת החוק בו יש אמצעים לפעולה היכן שנדרש".

 

עוד טוענים באיגוד כי כשלו נסיונות למשא ומתן עם איגוד התקליטים על מנת לפתור את הבעיה, ומביעים אכזבה מכך שהתעשייה פיספסה "הזדמנות להתחבר ללקוחות בדרכים חדשות ולפתח מודלים עסקיים חדשים", בכל הנוגע להפצת תכנים ומוזיקה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בעד המשתפים. אירלנד
צילום: index open
מומלצים