שתף קטע נבחר

פלאפון מאחידה מחירי שיחות מחו"ל לישראל

במסגרת מסלול חדש, Global Pass, מחיר דקת שיחה מכל העולם יהיה 59 אגורות. המסלול כרוך בתשלומים נוספים ובהתחייבות ל-12 חודשים. סלקום השיקה לפני שבועיים חבילות לחו"ל שמשוות בין מחיר שיחה יוצאת ונכנסת

חברת פלאפון מאחידה מחירים לחו"ל במסגרת מסלול חדש: מהיום (א') אפשר יהיה להתקשר מחו"ל לישראל במחיר אחיד לדקת שיחה מכל המדינות בעולם. המצטרפים למסלול, Global Pass שמו, ישלמו 59 אגורות לדקת שיחה מכל יעד, בדומה למחיר שיחה בתוך ישראל.

 

ואולם המסלול כולל התחייבות ותשלומים נוספים. המצטרפים אליו יאלצו להתחייב ל-19.90 שקל מדי חודש במשך 12 חודשים אם יבחרו במסלול שיחות לכל העולם, או 9.90 שקל מדי חודש למשך אותו פרק זמן, אם יבחרו להתקשר ממדינות צפון אמריקה ומאירופה בלבד. נוסף על כך, עלות כל שיחה היא 4 שקלים מראש.

 

וישנה הגבלה נוספת: המחירים של מסלול Global Pass תקפים לשיחות של 15 דקות לכל היותר. כעבור 15 דקות תוכלו לנתק את השיחה ולהתקשר מחדש, או לשלם מחיר מלא על שיחה מחו"ל לארץ, או מחיר call back (חיוג למספר בארץ באמצעות מרכזיה של המפעילה).

 

ויש גם יתרון: המצטרפים למבצע יוכלו בלחיצת כפתור לבצע אפליקציית call back בכל הטלפונים, כזו שמאפשרת שיחות ישירות מספר הטלפונים של המכשיר, מבלי הוספת מספרים וסימנים מסורבלת, כפי שנהוג היום.

 

המסלול בא בהמשך להשקת רשת ה-High Speed GSM והסכמים שנערכו עם המפעיל האירופי וודפון, ומוצע במסגרות כיסוי ב-207 מדינות בעולם.

 

פלאפון מקווה בכך להאריך את זמן השיחות מחו"ל לארץ, שכיום קצר מזמן השיחות בתוך הארץ, שכן המתקשרים מבקשים לחסוך בעלויות שיחה. המהלך בא בעקבות הצלחה דומה שנחלו וודאפון ו-O2 עם מסלולים דומים.

 

לפי פלאפון, לקוח פרטי שטס טיסה בת שבוע אחת לצרפת בשנה, ומשוחח בממוצע 5-4 דקות, יחסוך 497 שקל אם יצטרף למסלול זה, לעומת שיחות בשירות call back ו-1,654 שקל לעומת שיחות בחיוג ישיר מחו"ל לארץ.

 

לקוח עסקי, הנוסע לחו"ל ארבע פעמים בשנה לאירופה ולצפון אמריקה למשל, יחסוך באמצעות המסלול כ-1,200 שקל בהשוואה לשירות call back, וכ-4,200 שקל בשנה בהשוואה לשיחות בחיוג ישיר מחו"ל לארץ.

 

מחירי שיחה נכנסת, גלישה באינטרנט, שליחת הודעות תמונה (mms) והודעות sms נשארים על כנם ואינם משתנים.

 

סלקום: יוצאות ונכנסות בעלות זהה

לפני כשבועיים השיקה סלקום חבילות דקות מוזלות לחו"ל ובהן עלותן של שיחות יוצאות ונכנסות - זהה.

 

חבילות הדקות נעות בין 60 דקות לחבילה בעלות של 95 שקל ועד 120 דקות לחבילה בעלות של 180 שקל. בנוסף, סלקום השיקה חבילות הודעות sms מוזלות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים