שתף קטע נבחר

שטרית נפרד מהמשרד: "יש שרים של כלום"

בטקס שבו העביר את המושכות לאלי ישי, עקץ שר הפנים היוצא את ממשלת נתניהו והודה: "אני יוצא מעבדות לחירות"

מחליף תפקיד - ומחליף עקיצות. במשרד הפנים ציינו בצהריים (יום ד') את חילופי השרים בין מאיר שטרית לאלי ישי בטקס צנוע, וברוח חג הפסח המתקרב. השר העוזב שטרית אמר כי הוא "יוצא מעבדות לחירות" אחרי שמונה שנים בממשלה, והוכיח שכבר החל למעשה בתפקידו החדש - כחבר באופוזיציה.

 

ממשלה חדשה - סיקור מלא ב-ynet:

 

במסגרת דבריו בטקס, שטרית לא נמנע מעקיצה לממשלה בראשות בנימין נתניהו, שהושבעה אתמול: "זוהי עבודה אחראית ומחייבת. אפשר להיות שר ולא לעשות כלום, ואפשר גם להיות שרים של לא כלום, אבל אפשר גם לעשות הרבה", אמר.


עם ישראל חי וקיים. ישי ושטרית (צילום: ליאור מזרחי)

 

בהמשך דבריו פרש השר היוצא את כל פועלו בתפקיד בפורמט "דיינו" מההגדה, וביכה את חילופי השלטון התכופים: "אני לא יכול להגזים במידת ההרס שחילשזה גורם. אני מייחל שהממשלה הנוכחית תשים קץ לתופעה ותשנה את שיטת המשטר".

 

בברכתו לשר הנכנס ישי אמר: "זהו משרד חשוב ביותר, המשרד היחידי אשר מלווה את האזרח מלידתו ועד פטירתו". ישי הודה לקודמו בתפקיד ואמר: "עשית דברים גדולים במשרד.

אני מקווה שלא יהיו הרבה אי הסכמות, אבל למרות שהמדיניות שלנו שונה כל אחד רואה בראייה שלו את טובתו של עם ישראל".

 

יו"ר ש"ס ביקש בנאומו את עזרתו של בורא עולם "להצליח בשירות הציבורי ולקדש שם שמיים", וסיכם בדברים על האתגרים העומדים בפני הממשלה: "בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם. אלו ימים קשים מבחינה כלכלית ומבחינה מדינית, אני נושא תפילה למען עם ישראל. עם ישראל חי וקיים".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שטרית וישי. דיינו
צילום: ליאור מזרחי
מומלצים