שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  עודד אמר להישאר שבת

  כמעט 20 שנה אחרי שהחל את דרכו בערוץ הילדים, המעריצים השרופים של עודד מנשה התגייסו ועכשיו הם המאזינים הקבועים של "קולה של אמא", תוכנית הדגל של גלי צה"ל בהגשתו. תפסנו אותו לשיחה על רדיו, צבא וכמובן, עדן הראל

  אם צריך להכתיר מלך לעולם הילדים הישראלי, אין ספק כי זה עודד מנשה שגידל דור שלם של צעירים דרך תוכניותיו השונות בערוץ הילדים. בשנים האחרונות פרש מנשה מהערוץ ונחת היישר בעולם המבוגרים להנחיית "קרב סכינים". לפני שלושה חודשים החליט ללכת על קהל חדש ופחות מוכר לו - חיילי צה"ל.

   

  מדי יום שישי מגיש מנשה בגלי צה"ל את "קולה של אמא", תוכנית הדגל של התחנה המשודרת כבר יותר מ-25 שנה, ובמרכזה כמובן הד"שים המפורסמים אותם מוסרות משפחות החיילים לבניהן ובנותיהן שבשטח, בעיקר לאלה שנשארים שבת. בנוסף, מצטרפת מדי שבוע ניידת השידור של התחנה הצבאית ליחידה אחת, מלווה אותה לאורך התוכנית ומעניקה לה שלל פרסים ומתנות. את "קולה של אמא" הגישו במשך השנים כוכבי גלי צה"ל הבכירים, ביניהם אלכס אנסקי, אהוד גרף, דני רובס וגם לאה עוז ז"ל. כעת, מביא עודד לתוכנית את אופיו המוכר והחם.

   

  בשיחה עם ynet למדור "חיים משבת לשבת" אומר עודד שאת ההחלטה על תפקידו החדש קיבל יחד עם אשתו מזה שנתיים, עדן הראל, ששיחררה אותו מההכנות לשבת לטובת התוכנית, רק בזכות העובדה שהוא עושה שם משהו גדול. ואכן, מאזיניו ומרואייניו החיילים של מנשה לא מסתירים גם בשידור את העובדה שהם גדלו עליו בתור ילדים וקולטים אותו בחום אל מקלט הרדיו שלהם.


  הראל ומנשה. שיחררה אותו לטובת התוכנית (צילום: אלירן אביטל)

   

  למרות שעודד שירת בלהקה צבאית, הוא עדיין לא לחלוטין שולט במונחים הצבאיים בהם הוא נתקל מדי שישי בשעות השידור, לשם כך הוא משדר מאולפן גדוש חיילים שמסייעים לו להשתפשף בתפקיד.

   

  "קולה של אמא" עם עודד מנשה, שישי ב-11:00, גלי צה"ל. ואם גם אתם רוצים למסור ד"ש לחיילים שלכם בשידור, תוכלו לעשות זאת באמצעות מוקד הד"שים של התוכנית ב-050-8888123.

   

  לעוד כתבות במדור "חיים משבת לשבת":

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מנשה. עדיין לומד את המינוחים הצבאיים
  צילום: עוז מועלם
  לאתר ההטבות
  מומלצים