שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  השחקן מוטי כץ עובר לקאמרי

  אחרי הגשת התפטרות קולנית מאנסמבל הרצליה, חתם השחקן על חוזה השתתפות בהצגה החדשה של שמואל הספרי בקאמרי. ימשיך לשחק עד אוגוסט בהפקות שכבר רצות

  שבועות ספורים לאחר שהגיש את התפטרותו מאנסמבל תיאטרון הרצליה, הצטרף הבוקר השחקן מוטי כץ לתיאטרון הקאמרי. כץ ישתתף באחד התפקידים הראשיים בהפקה החדשה של שמואל הספרי, "הבדלה", לצידם של גיל פרנק וענת וקסמן. החזרות על ההפקה יחלו כבר בחודש הבא. בהנהלת התיאטרון אומרים: "אנחנו מברכים את כץ על חזרתו המחודשת אל הבמה שלנו".

   

  כפי שנחשף ב-ynet, כץ הגיש את התפטרותו להנהלת אנסמבל הרצליה בעקבות מחלוקות עם המנכ"לית, ענת רדנאי, ובשל העובדה שמועמדותו לפרס התיאטרון הושמטה בטעות מרשימת ההגשות של התיאטרון.

  ניסיונות חוזרים ונשנים לגרום לכץ לשנות את דעתו לא הועילו. בימים האחרונים נדמה היה כי השחקן התרצה והיום (ב') בשעות הצהריים אף יצאה מעיריית הרצליה הודעה המברכת על חזרתו, אך השמחה היתה מוקדמת.

   

  כץ משחק כיום בשלוש מתוך ארבע הפקות האנסמבל בתפקידים ראשיים ("גשם שחור", "ירמה", "הטענה של דון קיחוטה"), ועל פי ההסכם ועל מנת שלא לגרום לטלטלות נוספות, ימשיך לשחק עד לסוף העונה הקרובה.

   

  מוטי כץ מאשר את הדברים: "זה נכון שלפני כשבוע נעתרתי לבקשות חוזרות ונשנות של המנהלת האמנותית של האנסמבל אופירה הניג, צוות השחקנים וראש עיריית הרצליה, יעל גרמן, שהם כולם אנשים יקרים ללבבי, ומשכתי את מכתב ההתפטרות, אך בעקבות דברים שקרו בימים האחרונים בהתנהלות מול מנכ"לית האנסמבל לא יכולתי להמשיך עם התחושות הקשות שנותרו. שמואל הספרי פנה אליי לפני חודש וחצי, הרבה לפני שכל הבלגן באנסמבל החל, ושאל אם ארצה להצטרף לצוות השחקנים במחזה החדש שלו בקאמרי. אמרתי לו שאין על מה לדבר כי המחויבות שלי בראש ובראשונה לאנסמבל תיאטרון הרצליה. אני שמח שהוא פנה אליי שוב, זה תפקיד מעולה במחזה מצוין".

   

  כץ אמור היה להשתתף בתפקיד ראשי בהפקה החדשה של אנסמבל תיאטרון הרצליה, "חקירה חוזרת בדבר מותו של אנרכיסט מפוקפק", מאת דריו פו ובבימויו של אייל דורון. החזרות אמורות להתחיל בימים הקרובים וההצגה תוכננה לעלות במחצית השנייה של יוני. לדברי כץ, בהפקה הזו של האנסמבל הוא לא ישתתף. "לא באתי לחרב את האנסמבל. מדובר בקבוצת אנשים שהם אחד אחד למעט המנכ"לית, אבל אני מודה שעייפתי ממלחמות.

  אמשיך לשחק עד לאוגוסט בהפקות הרצות שאני משתתף בהן בהרצליה, ואם זה יסתדר - להמשיך ולשחק בהפקות הללו גם בעונה הבאה בתיאום עם הקאמרי אני אשמח מאוד".

   

  באנסמבל הרצליה אישרו את הדברים.

   

  תיאטרון הקאמרי הפך לאבן שואבת עבור שחקנים המזוהים מאוד עם תיאטראות רפרטואריים אחרים, בעיקר בעונות האחרונות. כך, למשל, שחקני תיאטרון "גשר" לשעבר, יחזקאל לזרוב ושירי גדני, שמצאו את מקומם בקאמרי, כמו גם שחקן אנסמבל תיאטרון הרצליה, אורי רביץ, שמשחק בהצגה "אמדיאוס" בבימויו של עמרי ניצן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים