שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פרס לפרויקט "גני סיפור" בחולון

  הפרס ע"ש דוד עזריאלי לתכנון אורבאני בסך 100 אלף שקל הוענק לפרויקט הפיסול הסביבתי שנוצר בהשראת סיפורי ילדים

  הזוכה בפרס לתכנון אורבאני ע"ש דוד עזריאלי לשנת 2009 הוא פרויקט "גני סיפור" של עיריית חולון. הפרס, בסכום 100 אלף שקל, מוענק זו השנה החמישית מטעם המועצה לישראל יפה לארכיטקטים, מהנדסים, מתכנני ערים ויזמים שפועלים במרחב האורבאני.


  איתמר מטייל על הקירות (צילום: אלי נאמן) 

   

  מטרת הפרס לעודד ולפתח בישראל פרויקטים אורבאניים איכותיים הנושאים תרומה לפיתוח העירוני ולשיפור איכות החיים והסביבה הבנויה והירוקה בערים.


  הנסיך הקטן (צילום: אלי נאמן)

   

  בנימוקיהם למתן הפרס לפרויקט הפיסול הסביבתי בחולון, כתבו השופטים: "פרויקט 'גן סיפור' בעיר חולון הוא ייחודי וחדשני בארץ. מדובר בגנים ציבוריים המפוזרים ברחבי העיר ברוב שכונותיה כשבכל גן קיימים פסלים ומתקנים המציגים סיפור ילדים מוכר ואהוב. זהו פרויקט המצטרף ליוזמות נוספות של העירייה להפוך את חולון לעיר הילדים.

  הפרויקט מבטא חזון וחשיבה רעננה והקדשת מחשבה ותקציבים לקידום איכות החיים של הילדים בעיר ושל משפחותיהם. זוהי דוגמא לשיתוף פעולה פורה בין סופרים, אומנים, מעצבים, אדריכלים ואדריכלי נוף שחברו יחדיו עם אנשי אגף גנים ונוף בעירייה כדי לאפשר משחק חופשי של ילדים לצד פעילות חינוכית".

   

  טקס הענקת הפרס ייערך ב-26 במאי באודיטוריום המועצה לישראל יפה בתל אביב. מעיריית חולון נמסר כי כספי הפרס יועברו לשימור ותחזוק הגנים הקיימים והריאות הירוקות בעיר כמו גם להקמת גני סיפור נוספים. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ציפור הנפש ב"גן סיפור". פרס יוקרתי
  צילום: אלי נאמן
  לאתר ההטבות
  מומלצים