שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בדקנו: דיבורית לרכב של Parrot

  המיני קיט של Parrot הינה דיבורית לרכב Bluetooth רזה ודקה, שמציעה מגוון טכנולוגיות ואיכות שמע טובה, ומקריאה את שם המתקשר - אך לא בעברית

  המותניים הצרות של MiniKit Slim, הדיבורית החדשה של Parrot, גורמות לה להיראות דקה יותר ממה שהיא באמת, ולהצדיק את שם הדגם. היא אינה גדולה במיוחד, וניתן להכניס אותה לכיס החולצה כשרוצים לקחת אותה איתנו. גודלה הפיזי עלול להטעות, והמכשיר הקטן הזה כולל מגוון תכונות שמישות.

   

  עם אורך של 63 מ"מ, עובי 28 מ"מ ומשקל של 104 גרם משתייכת דיבורית זו לקטנות שבחבורה, הגימור כולל גוון שחור, פסים כסופים בצדדים שמדגישים קו מותניים צר וגוף קמור, מה שהופך אותה ללא ספק לאלגנטית שבחבורה. העיצוב הנאה נחבא מן העין כאשר היא ממוקמת במקומה הטבעי כאשר היא מחוברת למגן השמש ברכב. בחזית המכשיר ממוקמים שני לחצנים אדום וירוק ולחצן (בורר) עגול, גישה ללחצנים אלו קלה לשימוש כל עוד מגן השמש לא פתוח.

   

  עוד ב-dtown: וורנר תשדרג בעלי סרטי HD-DVD ל-Blu Ray

   

  זיווג לחמישה

  דגם זה מסוגל להכיר עד חמישה טלפונים ונדרש זיווג (Pairing) ראשוני בלבד עבור כל אחד מהם. לאחר זיווג ראשוני זה, מסוגלת הדיבורית להתחבר לכל אחד מהטלפונים, אך בכל פעם לאחד בלבד (היא איננה מסוגלת לעבוד עם שני מכשירים בו זמנית). לאחר שיצאנו עם הטלפון מתוך המכונית ומחוץ לטווח הקליטה של הדיבורית היא תכנס למצב חיסכון באנרגיה ואח"כ תחזור שוב למצב עבודה רגיל כאשר תזוהה כניסה חוזרת של המכשיר לרכב.

    

  לאחר טעינה דרך ממשק Mini USB סטנדרטי, מסוגלת ה- MiniKit Slim לעבוד פרק זמן מרשים של יותר מ- 15 שעות דיבור ו- 20 ימי המתנה. ממשק ה Mini USB שלה מאפשר בנוסף גם להתחבר למחשב האישי ודרכו לנהל את המכשיר, המידע שעליו וגם לבצע עדכוני תוכנה דרך אתר האינטרנט של חברת Parrot.

    

  לדבר גם כשהרדיו דולק

  ה-Parrot כוללת מגוון טכנולוגיות, כגון NR3 noise reduction, AEC-2 echo cancellation ועוד, השמות הינם בעצם חסרי משמעות עבור רובנו, אך בפועל אמורות טכנולוגיות אלו לספק לנו שימוש נוח בדיבורית, מה שמתרגם בפועל לאיכות שמע טובה וליכולת להעביר באופן ברור את קול המשתמש אל הצד השני של הקו.

   

  במהלך כל ימי הבדיקה, הצליחה ה-Parrot לצע משימה זו בצורה טובה מאוד, גם כאשר ניהלנו שיחות בזמן שהרדיו ברכב דלק והחלונות היו פתוחים, הן בנסיעה בעיר והן בדרך בין עירונית, ללא שום יוצא מן הכלל.

   

  דגם זה מספק יכולת סנכרון של אנשי הקשר בטלפון עם הדיבורית, כך שבזמן קבלת שיחה היא מכריזה על שם המתקשר, כמו כן, בעזרת תפריט קולי ניתן לאתר איש קשר ולהתקשר אליו. סנכרון זה מאפשר גם חיוג קולי ללא כל צורך בהליך של הקלטה מוקדמת. אם יש לכם כבר במכשיר הטלפון חיוג קולי מופעל, הדיבורית תאפשר שימוש בו. לצד השלילי אפשר לזקוף את חוסר התמיכה של הדיבורית בשפה העברית עבור יכולות אלו.

   

  חיבור הדיבורית למגן השמש מבוצע בעזרת מתאם קפיצי, שמאפשר לחבר אותה בקלות גם אל צידו השני של המגן, בעת הצורך. מי שמעדיף לחבר אותה למקומות אחרים, יוכל בהחלט לעשות זאת, גם למקומות כגון חלון צדדי.

   

  עוד ב-dtown: מקרן שמציג סרטים על התקרה - שמיש?

   

  טובה, למרות המחסור בעברית

  דיבורית ה-MiniKit Slim של חברת Parrot מצליחה לדחוס טכנולוגיה ויכולות רבות אל גוף קטן יחסית, זאת במטרה לספק לנו שימושיות ונוחות. גם אם לא נשתמש בכל היכולות שדגם זה מאפשר לנו, נוכל עדיין להנות מדיבור קל ונוח באיכות שמע טובה מאוד.

   

  חוסר התמיכה בעברית מוריד משהו מהאטרקטיביות, אך למרות זאת מדובר באחת מדיבוריות Bluetooth הטובות ביותר שפגשנו.

   

  בעד: נוחות שימוש, איכות שמע וסינון רעשים, זיווג עד 5 מכשירים (לא בו זמנית).

  נגד: אין תמיכה בעברית, מעט יקרה

   

  ציון: 

   

  מחיר: 449 שקלים

  אחריות: באג

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים