שתף קטע נבחר

מיסז'ניקוב: שהאפיפיור לא ייפגש עם מאזן גנאים

שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב, מבקש מהוותיקן לבטל את הפגישה בין האפיפיור לבין ראש עיריית סכנין, מאזן גנאים. הסיבה: "מדובר בתומך טרור ומחרחר מלחמה שפעל כנגד האינטרסים הלאומיים של המדינה"

שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב, מבקש מהוותיקן לבטל את הפגישה המתוכננת בין האפיפיור לבין ראש עיריית סכנין, מאזן גנאים, כך מסר יועץ התקשורת של השר. בהודעת היועץ נכתב כי "הפגישה המתוכננת בין האפיפיור לבין ראש עיריית סכנין הינה בסתירה מוחלטת למטרת ביקורו של האפיפיור, שהינו ביקור ממלכתי דתי שנועד לקדם שלום ודיאלוג בין העמים והדתות".

 

לדברי אמנון ליברמן, יועץ התקשורת של השר, הבקשה הועברה לגורמים המתאימים באמצעות שגריר ישראל בוותיקן, ותוכנה תואם את שמפורסם כאן. הפגישה בין השניים אמורה להתקיים בוותיקן, עוד טרם ביקורו של הכס הקדוש בארץ.

 

מיסז'ניקוב צוטט בהודעה כאומר: "מדובר בתומך טרור ומחרחר מלחמה שפעל כנגד האינטרסים הלאומיים של המדינה, בה הוא מכהן כראש העיר ואני קורא לכס הקדוש להימנע מהפגישה עמו".

 

מאזן גנאים, היו"ר המיתולוגי של קבוצת הכדורגל בני סכנין, מכהן כראש עיריית סכנין מאז נבחר לתפקיד בבחירות המקומיות שנערכו בנובמבר 2008.

 

האפיפיור בנדיקטוס ה-16 אמור להגיע לארץ לביקור בחודש הבא. במהלך ביקורו הוא צפוי לבקר במקומות קדושים לנצרות, ליהדות ולאסלאם. בין היתר הוא יקיים את המיסה המרכזית בהר הקפיצה שבנצרת ויבקר גם בנהר הירדן, ירושלים ובית לחם.

 

הביקור צפוי להביא להכנסות של כ-50 מיליון דולר לענף התיירות, כאשר על פי ההערכות, לפחות 40 אלף צליינים יגיעו לישראל בתקופה זו.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גנאים
צילום: חגי אהרון
מיסז'ניקוב
צילום: עטא עוויסאת
מומלצים