שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  צילום: רוני יאיר

  כמה עצות לבחירת הצגת ילדים איכותית

  הנה מספר עצות שיעשו לכם סדר במבחר העצום של הצגות הילדים: קודם כל, כדאי ללמוד קצת על ההצגה, לקרוא עליה בתקשורת, לבדוק מי הגוף שהפיק אותה. יש כיום בארץ מספר לא מבוטל של תיאטראות נהדרים ואזכיר מקצתם: "תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער"; "תיאטרון המדיטק בחולון", "הקרון" בירושלים, :תיאטרון הקיבוץ", "גושן" ; "נאוה הפקות" ועוד.

   

  אתר הבמה מרכז בדרך כלל הרבה מידע וביקורת מלומדת (ולא פרסומית). גם באתר "מפה" דואגים להתייחס באופן רציני ומעמיק לתחום ורשימת ההמלצות שלהם עזרה לי פעמים רבות לברור את המוץ מהתבן.

   

  חוצמזה – כדאי תמיד לשאול וקצת לתחקר – תשאלו חברים, הורים מהגן, תשאלו את "רכזת התרבות" בבית הספר (בכל בית ספר יש מורה שאחראית על רכישת ההצגות למסגרת של "סל תרבות" – ההצגות שילדים זכאים לראות כחלק מתוכנית הלימודים שלהם. רכזת כזו בדרך כלל מוזמנת לראות הצגות רבות, מתוכן היא בוחרת ועשוי להיות לה ידע מועיל בתחום).

   

  בדרך כלל, אחרי שראיתם הצגה אחת של מפיק מסוים, תוכלו לזהות את תו התקן שלו. מפיק תיאטרון מכובד ואיכותי ישקיע בכל ההצגות שלו תקציבים ומאמצים זהים ויקפיד שכל המוצרים שהוא מוציא תחת ידיו ישדרו את אותה איכות.

   

  יש כמובן גם גופים פרטיים, אנשים עצמאיים שיוצרים הצגות נהדרות בלי שום גוף שעומד מאחוריהן. הדרך שלהם כמובן קשה יותר. אנסה להפגיש אתכם איתם ישירות – באמצעות הטור הזה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים