שתף קטע נבחר

חשד לרצח בצפון: צעיר "נחטף" ונמצא מת למחרת

אתמול דיווחה משפחתו של מחמוד עבאדי מג'דיידה-מכר על היעדרו, אלמוני טען שראה אותו מוכנס בכוח למכונית. בסריקות נמצאה הגופה, המדווח על ה"חטיפה" נעצר

מסתורין אופף עדיין את נסיבות מותו של מחמוד עבאדי, בן 19 מהיישוב ג'דיידה-מכר מהגליל. הבוקר (שבת) נמצאה גופתו בשטח פתוח בין חצרות יסף לבוסתן הגליל, צפונית לעכו, כשעליה סימני אלימות. אמש דיווחה המשפחה שעבאדי נעדר, ואף התקבל טלפון שהודיע כי הוא נחטף. המשטרה עצרה חשוד, ול-ynet נודע שזהו האיש שהתקשר לדווח על ה"חטיפה".

 

מפרטי החקירה הראשונים, עולה כי עבאדי - שאינו מוכר למשטרה - שהה עם חבר באזור עכו. בשלב כלשהו נפרדו כנראה דרכיהם. בהמשך צלצל החשוד וסיפר כי הבחין באדם מוכנס בכוח למכונית בה ישבו שני גברים נוספים סמוך לחצרות יסף.

 

"הזעקנו למקום כוחות גדולים שכללו שוטרים, מתנדבים, פרשים, כלבים ומסוק, שסרקו את השטח", אמר דובר מרחב הגליל במשטרה, רב פקד ערן שקד. סמוך לשעה 11:30 הבוקר התגלתה הגופה כשהיא מכוסה, לא הרחק מהמקום בו דווח על החטיפה לכאורה.

 

למקום מצאית הגופה הגיעו מפקד המחוז הצפוני במשטרה, ניצב שמעון קורן, ומפקד מרחב גליל, תת-ניצב מנחם חבר, שהטילו את חקירת המקרה על היחידה המרכזית גליל בפיקודו של סגן-ניצב אבי מאור.

 

החשוד במעורבות ברצח ובחטיפה - בן 20 מעכו, המוכר למשטרה - נעצר עוד אתמול. הערב הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הגופה נמצאה מכוסה
צילום: משטרת מרחב גליל
מומלצים