שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אושר מינוי לבינסון לתפקיד מנהל בית צבי

  ההנהלה הציבורית של בית הספר למשחק החליטה לקבל את המלצת ועדת האיתור. לבינסון: "זה אתגר עצום"

  ההנהלה הציבורית של בית הספר הגבוה למשחק בית צבי, החליטה היום (א') לקבל את המלצת ועדת האיתור ולאשר את מינויו של הבמאי ואיש התיאטרון מיכה לבינסון לתפקיד המנכ"ל, כפי שפורסם ב-ynet

   

  לבינסון ייכנס לתפקיד תוך ימים ספורים, ויחליף את גרי בילו, שהודיע בפברואר האחרון על פרישתו לאחר כמעט שלושה עשורים. במקביל תוקם בשיתוף איתו ועדה אסטרטגית שבה ישולבו מומחים כדי לסייע בהצעדת בית הספר לעידן חדש. הרכב הוועדה טרם נקבע. הנהלה בית צבי הודיעה היום כי היא מברכת את לבינסון ומאחלת לו הצלחה.

   

  מולי דור, יו"ר הדירקטוריון של בית צבי, אמר בעקבות ההחלטה: "ניהלנו הליך ציבורי מסודר של בחירת מנכ"ל. קיבלנו שבחים על הבחירה מכל חוגי התיאטרון. אנו מקווים שזו תהיה נקודת זינוק של בית הספר לעתיד".

   

  מיכה לבינסון מסר בתגובה ראשונה למינוי: "בלי ציונות, זה נראה לי אתגר עצום, זה תפקיד שעוסק בעתיד התיאטרון ולא רק בהווה, ומעבר לכך נראה לי שכיף להיות מוקף בצעירים כל היום. אחרי הכל, זה מטפח משהו שהפרחים שלו יפרחו לא בתום חזרות אלא אחרי שנים. אם לא הייתי רואה בזה אתגר לא הייתי נעתר. הרי בסך הכל אני אוהב לביים. זה לא נעשה כיוון שאני חושב על איך לתלות את נעלי הבמאי ולסיים את הדרך. הדפתי בעבר נסיונות לגרום לי לנהל תיאטרונים כיוון שבתיאטרון מה שמושך אותי הוא חדר החזרות, אבל בית ספר לתיאטרון זה משהו אחר לגמרי. עכשיו יש לפני הרבה עבודה, צריך ללמוד את העסק ולהפשיל שרוולים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לבינסון. "יש לפני הרבה עבודה"
  צילום: ז'ראר אלון
  לאתר ההטבות
  מומלצים