שתף קטע נבחר

ברלוסקוני מכחיש: לא ניהלתי רומן עם נערה בת 17

ראש הממשלה האיטלקי הופיע בתוכנית אירוח פופולרית כדי להדוף את השמועות שלפיהן ניהל רומן עם הדוגמנית הצעירה נואמי לטיציה. מאשתו ורוניקה לאריו הוא דרש התנצלות פומבית וטען: הייתי אבא בלתי רגיל לילדיי

הצד שלו, הצד שלה: ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, הופיע אתמול (יום ג') בתוכנית אירוח פופולרית על מנת להכחיש את הטענות שלפיהן ניהל רומן עם נערה בת 17.

 

אשתו של ברלוסקוני, שחקנית העבר ורוניקה לאריו, הודיע השבוע כי היא רוצה להתגרש ומתחה ביקורת על הקשרים שמנהל בעלה עם נשים צעירות. בתגובה, דרש אמש ברלוסקוני מאשתו להתנצל בפניו בפומבי וטען כי היא "נפלה למלכודת" והאמינה לשקרים של התקשורת.

 

בהודעה שפירסמה בשבוע שעבר, הביעה לאריו זעם על הדיווחים בתקשורת שלפיהם מפלגתו של ברלוסקוני מתכוונת להריץ צעירות מתחום הבידור לכהונה בפרלמנט האירופי. היא גם מתחה ביקורת על כך שבעלה השתתף במסיבת יום ההולדת ה-18 של הדוגמנית נואמי לטיציה, וטענה כי הוא מעולם לא הופיע ליום ההולדת ה-18 של אף אחד מילדיו.

 

ברלוסקוני אמר כי הטענות שניהל רומן עם לטיציה הצעירה הן "שקרים". "אם היה משהו חריג, או פחות מנקי, במערכת יחסים בין ראש הממשלה לנערה שגילה צעיר מ-18, לא היה זה משוגע מצידו של ראש הממשלה להגיע לאירוע פומבי ולהצטלם", תהה.


דורש התנצלות פומבית. עם לאריו בימים יפים יותר (צילום: AP)

 

מאבק על הממון?

לטיציה, הנוהגת לכנות את ברלוסקוני "פאפי", צולמה עונדת מחרוזת שברלוסקוני העניק לה על פי הדיווחים.

ברלוסקוני טען כי הגיע למסיבה במקרה, מפני שהיה במקרה בביקור עסקי בנאפולי ואביה הזמין אותו.

 

הוא הוסיף כי היה אבא "בלתי רגיל" לשלושת ילדיו עם לאריו וסיפר כי כשלבתו ברברה מלאו 18, הוא שלח אותה לחגוג עם חברותיה בלאס וגאס. למרות המרירות, הוא אמר כי הוא מעוניין ב"ים של רצון טוב" עם אשתו. "לגבי מערכת היחסים שלי אתה, אין לי דבר נוסף להגיד", סיכם.

 

במקביל, אתמול דווח כי בני הזוג כבר הספיקו לבחור את עורכי הדין שייצגו אותם בהליך הגירושים. לאריו בחרה במריה כריסטינה מורלי, שייצגה את משפחתה של אלואנה אנגלרו - אשה בתרדמת שברלוסקוני נלחם כדי למנוע מבני משפחתה לנתק אותה מהמכשירים.

 

הונה של משפחתו של ברלוסקוני מוערך בכ-8.7 מיליארד דולר. כשהתחתנו בשנת 1990, חתמו בני הזוג על הסכם שלפיו הרכוש שלהם יישאר נפרד - ולכן לאריו תצטרך לתבוע את בעלה אם תרצה לקבל חלק מהונו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברלוסקוני. נאבק בשמועות
צילום: AFP
נואמי לטיציה. היה או לא היה?
צילום: AP
מומלצים