שתף קטע נבחר

קדימה: נתניהו מנוהל ומבוהל, שיתפטר

האופוזיציה תוקפת את ראש הממשלה, שביטל את הקיצוצים. בר-און: "שיגיד לנשיא - זה תקציב ההסתדרות, אני מתפטר"

מדורות ל"ג בעומר כבו, אבל האש הפוליטית סביב תקציב המדינה רק גוברת. לקראת האישור הצפוי של תקציב המדינה היום (ג') בממשלה, מתעוררת האופוזיציה ותוקפת בחריפות את ממשלת נתניהו הטרייה.

 

"נתניהו מתנהל בצורה מזגזגת וחסרת אחריות", מאשימים בקדימה, שסיעתה תתכנס מחר בבוקר בכנסת לדיון מיוחד בנושא התקציב. "יום אחר יום מוכיח נתניהו כי בראש מעייניו המשבר הפוליטי ולא המשבר הכלכלי,

 וכי על מזבח התנהלותו האובססיבית להישרדותו הפוליטית ולכיסאו, הוא ממשכן את עתידה הכלכלי של מדינת ישראל.

 

"נתניהו מוכיח גם בהתנהלות זו כי הוא ראש ממשלה מנוהל ומבוהל שמעדיף את טובת הסכמיו הקואליציוניים על טובת הכלל", טוענים בקדימה.

 

מי שמסתמן כמצליף הראשי בקדימה, שר האוצר לשעבר, ח"כ רוני בר-און, תקף: "ממשלת נתניהו מזיעה מרוב פאניקה והיסטריה ומתנהלת בחוסר אחריות טוטאלי. לא ייתכן שגזרות שיוצאות מאגף התקציבים באוצר לא מקבלות את אישור שר האוצר וראש הממשלה. חוק יסוד הם הצליחו לשנות ביום ולילה, אך את גזרות אגף התקציבים הם לא הספיקו לראות לפני שהן יצאו לציבור".

 

לדברי בר-און, "נתניהו שבוי במנגנון ההפחדה של אהוד ברק ועופר עיני בתנועת מספריים. ראש הממשלה יכול פשוט ללכת לנשיא ולומר לו שממשלת ישראל תאשר היום את תקציב ההסתדרות, ועל כן הוא מתפטר מתפקידו".

 

גם ח"כ יואל חסון הצטרף למתקפה: "לאחר שפגע בשכבות החלשות, עכשיו נתניהו מעלה את המע"מ ופוגע גם במעמד הביניים. ביבי מפר את הבטחותיו לבוחריו, שוב מוכיח שאי אפשר להאמין לו. כל קשר בין מצע הבחירות שלו למציאות היום מקרי בהחלט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו. "אובססיבי לכסא"
צילום: אלכס קולומויסקי
בר-און. המצליף הראשי
צילום: דודי ועקנין
חסון. "אי אפשר להאמין לביבי"
צילום: גיל יוחנן
מומלצים