שתף קטע נבחר

מירי רגב בשוּק: איאבק בליכוד נגד מע"מ על פירות

חברת הכנסת הביעה את התנגדותה לסעיף בתקציב שאושר, לפיו יבוטל הפטור ממע"מ על פירות וירקות. בביקור בשוק באשקלון, אמרה: "ההחלטה הזו פוגעת בבוחרים שלנו"

ח"כ מירי רגב (ליכוד) הגיעה הערב (יום ה') לשוק באשקלון כדי להיאבק בסעיף התקציב שאושר בממשלה, לפיו יוטל מע"מ על פירות וירקות. "אני חושבת שדווקא אנו, כחברי ליכוד, צריכים להיאבק בהחלטה הזו כי הציבור שנמצא פה - הוא הציבור שבחר בנו ושלח אותנו לכנסת", אמרה.

 

רגב התקבלה בשוק באהדה רבה, ובעלי הדוכנים החמיאו לה על כך שטרחה והגיעה לביקור גם לאחר הבחירות. לדבריהם, מאז שנודעו התוצאות בקלפי, לא ראו אפילו חברת כנסת אחד.


כמה זה קילו מלון? רגב בשוק (צילום: אלירם משה)

 

 מוקדם יותר העריך שר הרווחה יצחק הרצוג כי גם גזירה זו תבוטל כאשר יגיע התקציב לאישור בכנסת. ח"כ רגב אמרה כי הביקור בשוק חיזק את עמדתה בעניין ביטול הגזירה. היא הבטיחה לפנות לחברי כנסת נוספים בליכוד ויחד איתם להקים לובי חברתי שימנע את הההחלטה שאושרה בממשלה.  

 

"מעבר להתנגדות שלי, אני לא מבינה בכלל את ההחלטה הזו. הרי שבסופו של דבר היא

רק תפגע בצמיחה, כשדווקא בימי מיתון צורך לעודד אותה", אמרה והוסיפה כי כבר בשבוע הבא היא תביע את התנגדותה בפני ועדת הכספים.

 

אשר אל-מועלם, אחד מראשי ועד הסוחרים בשוק, הביע את קורת רוחו מהביקור של רגב ומהתבטאויותיה: "מדובר בהחלטה שפוגעת בעיקר בשכבות החלשות. אני מאוד שמח שח"כ רגב החליטה לפעול בעניין הזה, הרי בסופו של דבר אנחנו נגלגל את המע"מ על הציבור שמגיע לפה, וזה רק יפגע בהם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קילו אבטיח - ארבעה שקלים, בלי מע"מ
צילום: אלירם משה
מומלצים