שתף קטע נבחר

עומרי כספי הוזמן למחנה הדראפט בשיקגו

הפורוורד הישראלי הוא אחד מ-52 המוזמנים לאירוע הקומביין המקדים לדראפט ה-NBA. אם יענה להזמנה, ייבחן על ידי נציגי הקבוצות בתרגילים אישיים, בדיקות רפואיות וראיונות שיערכו במשך יומיים

מה משותף לבלייק גריפין מאוניברסיטת אוקלהומה, טיי לאוסון וטיילר הנסברו מצפון קרולינה, סטיבן קארי מדייוידסון, ג'יימס הארדן מאריזונה סטייט, האשים ת'אביט מקונטיקט ו...עומרי כספי ממכבי תל אביב? בשלב זה, מה שמשותף לכשרונות כדורסל אלה ועוד 45 אחרים הוא ההזמנה שקיבלו לאירוע הקומביין של דראפט ה-NBA בשיקגו.

 

 

לא בטוח שכל 52 השחקנים שהוזמנו על ידי מנהלת הסקאוטינג של ליגת הכדורסל האמריקנית אכן יגיעו לשיקגו ב-28 במאי, שכן אין מדובר בהכרח באירוע שיקדם את מעמדם של המועמדים לבחירת הקבוצות ב-25 ביוני - מועד קיום הדראפט עצמו.


בלייק גריפין. המועמד להיבחר ראשון בדראפט (AFP)

 

בניגוד לשנים עברו, בהן הוזמנו השחקנים הצעירים לשיקגו על מנת להוכיח את יכולתם באימונים משותפים ומשחקי אימון בפיקוח מאמנים ותיקים, השנה שונתה

הקונספציה. בהשראת אירוע הקומביין של הפוטבול, המתקיים בכל חורף באינדיאנפוליס לקראת דראפט ה-NFL, גם בגירסת הכדורסל יתמקדו בבדיקה מעמיקה של פרופיל השחקנים בסדרה של תרגילים אישיים, מדידות, בדיקות רפואיות וראיונות.

 

כספי הינו אחד משלושת השחקנים הזרים היחידים שהוזמנו לאירוע מארצותיהם שמעבר לים. מלבד כספי, הוזמנו הרכז הצרפתי רודריג בובואי משולה והסנטר האוסטרלי ג'ו אינגלס ממלבורן סאות' דרגונס. ריקי רוביו הספרדי לא הוזמן. הקומביין יתקיים במשך יומיים, בנוכחות נציגי שלושים הקבוצות, להן זוהי הזדמנות להתרשמות ראשונית עם השחקנים, לפני שיידרשו לקבל החלטה לגבי בחירתם.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
עומרי כספי
צילום: עוז מועלם
מומלצים