שתף קטע נבחר

מגה בול מורידה מחירי העוף בכל הארץ

במקום 20 - 29 שקל, ק"ג עוף יעלה 3.90 שקל, בקנייה מעל 150 שקל. בשופרסל הורידו היום את מחיר העוף ל-4.99 לק"ג בקנייה מעל אותו סכום. במגה בול בנשר ממשיכים לחלק עוף בחינם, בקנייה מעל 150 שקל. עד ראייה: "יש שם גן חיות"

רשת הסופרמרקטים מגה בול מורידה את מחירי העוף ל-3.90 שקל לק"ג בקנייה מעל 150 שקל, בסניפים בכל הארץ. בנוסף, מחירי מלפפון עגבניה ובצל ירדו ברחבי הארץ ל-0.8 אגורות לק"ג, בקנייה מעל 150 שקל, ובהגבלת קנייה של 3 קילו לקנייה של כל אחד מהפריטים. טרם הנחה, מחיר ק"ג עוף ברשת נע בין 20 ל-29 שקל.

 

 

ההפחתה הדרסטית באה כתגובה למלחמת המחירים שפרצה בעקבות פתיחת סניף של שיווק השקמה בנשר, ואחרי שברשת שופרסל הורידו היום את מחירו של קילו עוף ל-4.99 שקל בסניפי שופרסל דיל בכל הארץ, בקנייה מעל 150 שקל ובקנייה עד 4 ק"ג. בשופרסל דיל אף מוכרים קילו מלפפונים ועגבניות ב-99 אגורות, עד 5 ק"ג.

 

ההפחתה במחירי העוף ברחבי הארץ היא כאין וכאפס לעומת ההפחתה במוקד הקרבות העיקרי: נשר. בסניף מגה בול בנשר מוכרים עוף באגורה מעל קנייה של 150 שקל, כיוון שאין מטבע של אגורה מדובר למעשה בעוף חינם.

 

"יש שם גן חיות. אנשים מתבלבלים ולא יודעים לאן ללכת", מספר ליאור חלוני, צלם מהרצליה שהגיע אתמול לזירת הקרבות.

 

"לעומת הרצליה פיתוח המחירים פה לא יאומנו. שיישיית דיאט קולה במגה בול עולה 24 שקל, כשבמרכז המחיר הכי נמוך יגיע ל-36 שקל. מחירי העוף פה נמוכים יותר מבשוק הכרמל, ולכן מתחוללת שם המולה שלמה. אנשים הולכים מסניף לסניף, ובתוך סניף מגה בול יש תורים וריבים על העופות. אנשים משתגעים". 

 

בסניף נשר של רשת שיווק השקמה של רמי לוי מגיבים לחזית שנפתחה מולם, ומוכרים עוף ב-39 אגרות בלי התניית קנייה. כמו כן מוכרים שם לחם אחיד וגבינות לבנות בחצי שקל ונייר טואלט קלינקס ב-18.9 שקל.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
הפרסום במגה בול נשר. עוף חינם
צילום: ליאור חלוני
מומלצים