שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אריק אלפר זכה ב"הישרדות - איי הפנינה"

  בהפרש של שלושה קולות ניצח רופא הילדים את מדריכת האירובי מירית. תוכנית הריאליטי הגיעה אל סופה הערב בגמר שנערך בקיסריה. נטע-לי הודחה על ידי הקהל עוד לפני השלב האחרון

  רופא הילדים אריק אלפר (34) זכה בגמר "הישרדות - איי הפנינה", לאחר שניצח את מירית, שהגיעה למקום השני בהצבעות מועצת השבט - בהפרש של שלושה קולות. עבור אריק הצביעו עידן, איגור, אופיר, יואב, אפרת ונטע-לי. עבור מירית הצביעו אנסטסיה, גיא ואיתי. אלפר זכה בפרסים בשווי כולל של מיליון שקלים, וביניהם רכב שטח.

   

  מוקדם יותר הודחה נטע-לי, שהתמודדה אף היא בגמר, באמצעות הודעות sms ששלחו הצופים. בימים האחרונים התחזקו ההערכות לפיהן דווקא מירית תהיה הזוכה בתוכנית, אך לבסוף כאמור הוכתר אלפר כמנצח.

   

  העונה השנייה של "הישרדות" הגיעה הערב אל סופה לאחר חמישה חודשים שכללו הפסקה כפויה בשל מבצע "עופרת יצוקה". תוכנית הגמר שארכה יותר משעתיים וחצי הועברה בשידור חי מהאמפיתאטרון בקיסריה, אך היתה עמוסה לכל אורכה בקטעים שהוקלטו מראש.

   

  על תואר השורד האחרון התמודדו אלפר, וקנין (27) מדריכת אירובי שהגיעה לגמר אחרי שהודחה במהלך העונה וחזרה כאשר הצליחה במשימת המודחים. נטע-לי זלצרמן (28) מנהלת תיקי לקוחות ברדיו תל-אביב, הודחה כאמור על ידי הקהל.


  מתמודדי הגמר. הקהל הכריע ונטע-לי הודחה (צילומים: ערוץ 10)

   

  במהלך מועצת השבט האחרונה, עמדו שלושת מתמודדי הגמר בפני המושבעים שהציגו להם שאלות ושטחו בפניהם את כל שעל לבם, כאשר יותר מכולם הם בחרו לתקוף את אריק. בין היתר גער אופיר באריק ואמר לו "השמש לא זורחת לך מהתחת" ואנסטסיה כינתה אותו "כלב", לאחר שהוא כינה אותה בתוכנית "מוח של ציפור".

   

  איגור העניק לנטע-לי זר פרחים, אך הודיע לה שאת קולו היא לא תקבל, זאת לפני שידע כי היא כלל לא תועמד להכרעת המושבעים. יואב, שלקראת סוף העונה פרש וזכה בג'יפ בשווי חצי מיליון שקלים, הציע אותו לנטע-לי בתמורה למקום בגמר, אך היא סירבה. יואב ביקש מאריק להדליק אש באמצעות אבן-אש וחומר בעירה, משימה בה לא הצליח. מבין המושבעים, ניתן היה להבחין ששאלותיהם של עידן ואיתי היו הענייניות ביותר.


  גמר "הישרדות" בקיסריה. הצופים חיכו שעתיים וחצי לשורד האחרון

   

  ערב הגמר נפתח בתקציר העונה ולאחר מכן הוזמנו תשעת חברי מועצת השבט. בהמשך נקראו שלושת הפיינליסטים לתוך האמפי.

  ניתן היה לשים לב כי מירית זכתה לתשואות הרמות ביותר מבין המתמודדים. לאחר מועצת השבט נכנסו לאמפי המתמודדים שהודחו ראשונים, והשלימו את 20 משתתפי "הישרדות - איי הפנינה", כולל בשבקין, שהשתתפותו אושרה על ידי השר לבטחון פנים ומפכ"ל המשטרה.

   

  הגמר נערך מול קהל של אלפים, כאשר על הבמה נבנתה תפאורה הדומה מאוד לזו של מועצת השבט מאיי הפנינה. השנה, לראשונה בתוכנית, בחר הקהל באמצעות הודעות sms מי השניים מבין שלושת הפיינליסטים שיגיעו להכרעת המושבעים: גיא גיאור, עידן חביב, אפרת יקותיאל, איתי האפרתי, אנסטסיה מירקין, אופיר דלאל, איגור טיגנר ויואב כספי.

   

  (בהכנת הידיעה השתתפה קרן נתנזון)


  פורסם לראשונה 23/05/2009 23:08

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  זו-ארץ. הכרעה מפתיעה
  צילום: ערוץ 10
  לאתר ההטבות
  מומלצים