שתף קטע נבחר

אל תקראו לי נאצי. לעולם

מי שמכנה כך שוטר או חייל, דומה למי שמטיף להכחשת השואה. את השימוש במילה יש להוציא אל מחוץ לחוק

המילה "נאצי", שנזרקת כלפי יהודי או לא יהודי בימינו, צריכה להיות אסורה על פי חוק.

 

אם ח"כ אורלב מנסה לנסח חוקים גזעניים, ניתן להתפלא על בורותו ולצעוק נגדו. אבל מבחינת החוק מותר לו לעשות כן. הוא אינו שונה מבן הבליעל מבית"ר ירושלים שצעק שהוא שונא את כל הערבים. אבל לקרוא לאדם "נאצי" - זהו מעשה שצריך להוות עילה למאסר ארוך.

 

העם היהודי אינו יכול לשאת את חירופיהם של שומרוני ויהודאי השטחים המטיחים את המילה "נאצי" נגד שוטרים או חיילים או כל אדם אחר, יהודי, גרמני או ערבי. כדאי שבשטחים הכבושים ילמדו היסטוריה. שילמדו שמי שמכנה כך שוטר או חייל יהודי, דומה למי שמטיף להכחשת השואה.

 

לא יכול להיות שבנוכחות חבר כנסת שמתעמת עם כוחות הביטחון כפי שקרה בפינוי מאחז, ישתמשו המפגינים בביטוי זה כלפי מי שמגן עליהם. כלפי כולנו. 

 

לרבים מאיתנו הייתה משפחה שנספתה בשואה. אך נדמה שילדי השומרונים והיהודאים אינם יודעים מה קרה שם. לפני הרבה שנים אמר מנחם בגין שעראפת הוא היטלר במקלט. ניצולי שואה שתמכו בבגין היו המומים. הרי אין אף ערבי שהוא היטלר, במקלט או שלא במקלט. לא כל רוצח הוא נאצי. גם לא כל אויב ובוודאי שלא כל שוטר או חייל יהודי.

 

פעם גם לעברי צעק מתנחל "נאצי". זה היה מזמן, כשהמושג בארץ היה חדש. ניסיתי להסביר לו שהשואה אכן התרחשה וש-60 מבני משפחתי נספו בה ביום אחד, בבור אחד ביער אחד ליד טרנופול בגליציה. בתשובה הוא קרא לי בוגד.

 

חלפו שנים. כבר מספר שנים שחיילים ושוטרים ישראלים מכונים "נאצים". אילו היו לנו רמטכ"לים ושרי ביטחון ומפקחי משטרה ראויים, הם היו עוצרים מזמן כל אחד הקורא כך לאחר. החוק היה אמור להשתיק את הרעה הזאת.

 

אבל נראה כי גם שרי הביטחון והמשטרה הישראלים אינם בקיאים בתולדות העם הזה. הם אינם מבינים איזו עוצמה תקדימית מקופלת בכינוי הרע הזה. אסור שישראלים יחללו את השואה, שישללו את קיומה בדבריהם הנלוזים.

 

יש בין המתנחלים יותר ויותר אנשים שניתקו את עצמם ממדינת ישראל. הם כנראה יודעים שזה ייגמר במלחמת אזרחים, כי יבוא היום בו לא נוכל עוד לעמוד בשקט מול הרוע המתנהל בשטחים. ההרג. החרבת הבתים. השמדת עצי הערבים. ואולי הרע ביותר הוא יחסם אל אזרחי ישראל כאל אויב.

 

אנו קרבים ליום בו תפרוץ מלחמת אזרחים. במיוחד נוכח העובדה שמפקד הפורש מתפקידו מנאץ את התל-אביבים ומסווגם כרעים, לעומת המתנחלים הנהדרים. הרי הוא איננו יודע כמה אלפי תל אביבים לחמו ונהרגו על קיומה של המדינה הזאת. הוא בור ועם הארץ, אבל הוא אינו שונה משר ביטחון המתיר לכנות אותנו ואת בנינו "נאצים".

 

יכול להיות שאנחנו, הישראלים החילונים ששירתו בצבא ורוצים היום לשבת בבית קפה או בספריה, ללמוד או ללמד באונברסיטאות שמהן אנו שואבים את כלכלתינו, נראים לשוללי השואה ביהודה ושומרון כיורמים, חנונים. אולי. אבל הם לא פגשו אותנו עם נשק ביד. ועלינו להגן על ילדינו ונכדינו מפני אלה שלדידם אנחנו נאצים. עצמנו עיניים לתקומת שטנותם.

 

היום אנחנו "נאצים" והם הטובים. אבל לא בעיניי האל של ישעיהו, אלא בעיני אל נקמות אדוני.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים