שתף קטע נבחר

ההתאחדות להראל: "המעורבות של טביב אסורה"

יועצה המשפטי של ההתאחדות, עו"ד משה אביבי, העביר מכתב לבעלים של הפועל ת"א בנוגע למעורבותו של אלי טביב בהכנות לעונה הבאה והזהיר: "עוד לא חלפה תקופת צינון של 12 חודשים, הקפידו היטב על התקנון"

יועצה המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, עו"ד משה אביבי, הוציא היום (ה') מכתב לבעלים של הפועל ת"א, מוני הראל, בו הוא מתריע בכל הנוגע למעורבותו בקבוצה של הבעלים המיועד, אלי טביב. "לאחרונה הגיעו להתאחדות פניות ולפיהן מעורב מר אלי טביב בהכנותיה של קבוצת הפועל ת"א לקראת עונת המשחקים 2009/2010", פתח אביבי את מכבו.

 

"אני מוצא לנכון להדגיש בפניכם כי מעורבות, כאמור, ככל שאכן קיימת, אסורה על פי תקנוני ההתאחדות כל עוד לא חלפה תקופת צינון של 12 חודשים מסיום מעורבותו של מר טביב בקבוצת הפועל כפר סבא. הנכם מתבקשים להקפיד הקפד היטב על קיום הוראות התקנון בענין זה". עותק של המכתב הועבר גם לטביב עצמו.


מוני הראל. מכתב אזהרה מההתאחדות (צילום: אלי אלגרט)

 

הזהרת ההתאחדות נובעת מהעובדה שטביב וגבי קצרה, מי שמיועד להיות מנכ"ל הפועל ת"א עם כניסתו של טביב לקבוצה, עובדים מאחורי הקלעים במועדון כבר תקופה לא קצרה. קצרה וטביב מנהלים משאים ומתנים עם שחקנים כאלה ואחרים, כשהאחרון שסיכם מולם את תנאיו היה חלוץ קרית שמונה, יובל אבידור.

 

יו"ר בקרת התקציבים, יאיר רבינוביץ', הוסיף ואמר היום לגלי צה"ל כי "טביב עושה דברים בניגוד לתקנון, וצריך לערוך בדיקה מיידית. אם הוא פועל בניגוד לתקנון צריכים להרחיקו. בית הדין יכול להרחיקו לצמיתות או לתקופה מסוימת".

 

הקבוצה מחכה לתשובה משי אבוטבול

בהקשר אחר, בהפועל ת"א מחכים לתשובה משי אבוטבול, שישב אתמול עם היו"ר אמיר לובין על חוזה חדש. אבוטבול, שסיים חוזה בתום העונה, קיבל הצעה לחתום על חוזה לארבע עונות תמורת כ-110 אלף דולר לעונה, כאשר הוא מצידו דורש 160 אלף דולר לעונה, לא כולל מענקים. נכון לעכשיו הפערים בין הצדדים גדולים, אולם בקבוצה צפויים לשבת עם הקשר פעם נוספת בשבוע הבא ומאמינים כי יצליחו להגיע איתו לעמק השווה.


אבוטבול עם גוטמן ואבוקסיס. ימשיך עונה נוספת? (צילום: אתר הפועל ת"א)

 

גם בעניין יובל אבידור ישנם פערים גדולים בין הפועל לקרית שמונה, כאשר כפי שפורסם ב-ynet בימים האחרונים, השחקן עצמו כבר סיכם בעל פה את תנאיו. איזי שרצקי דורש עבור החלוץ הצעיר 700 אלף דולר, בעוד שהאדומים מוכנים לשלם 400 אלף דולר מקסימום.

 

הבוקר העבירה הנהלת הקבוצה הודעה לסמואל יבואה ו-וינסנט אניימה, בה נדרש מהם להודיע עד ה-15 ביוני האם הם עוברים לקבוצה באירופה. בהפועל צריכים לדעת האם השניים ממשיכים במועדון, על מנת למצוא מחליפים ראויים במידה ולא.


יגאל אנטבי. חתם על האמנה הירוקה (צילום: אלי אלגרט)

 

האדומים חתמו על אמנה אדומה-ירוקה

בתוך כך, שחקני הפועל ת"א - יגאל אנטבי ועמרי קנדה, חתמו השבוע על אמנת אדום-ירוק,

 בה התחייבו לפעול למען שמירה על הניקיון במגרש הכדורגל ובמרחב הציבורי. האמנה נחתמה במסגרת יוזמה משותפת של מפעלות החינוך של הפועל תל אביב והחברה להגנת הטבע. עוד באירוע התקיים טורניר הכדורגל הראשון בישראל שנערך למרגלות הר חרייה.

 

בטורניר השתתפו למעלה מ -100 ילדים מקבוצות הילדים והנוער של מפעלות החינוך והחברה של הפועל, כשמטרת הפרויקט היא להביא דרך הכדורגל גם למודעות של הנושא הירוק והערכים הסביבתיים, ולהעלות את המודעות לניקיון השטחים הפתוחים. "למרות שאנחנו אדומים, כשזה קשור לאיכות הסביבה אנחנו מוכנים לחתום גם על אמנה ירוקה", אמר אנטבי. "לא חשבתי עד היום על כמה הכדורגל יכול להיות כלי לעשיית שינוי אפילו בנושאים האלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אלי טביב
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים