שתף קטע נבחר

ג'רי ווסט: הלב אומר לו לפרוש

בראיון ללוס אנגלס טיימס אמר גרי ווסט: "אחרי אליפות זה הזמן האולטימטיבי לפרוש". הנשיא מותח ביקורת קשה על הנעשה במערכת של הלייקרס. האיש שדיוקנו הוטבע על הסמל של האנ.בי.איי תולה את העניבה

ג'רי ווסט, נשיא הלוס אנג'לס לייקרס, צפוי לפרוש מהקבוצה בשבועות הקרובים. השחקן שדיוקנו הוטבע על הלוגו של האנ.בי.איי, האיש שהיה הג'נרל מנג'ר הגדול בדורו, החליט לסיים את תפקידו בקבוצה.
בראיון ללוס אנג'לס טיימס יותר מרמז המנג'ר על המהלך, ואף הסגיר את העיתוי בו הוא מתכוון להודיע רשמית על הפרישה - לא לפני השבוע הראשון של אוגוסט.
ווסט נשמע עייף והוצג כמי שממש לא נהנה יותר ממה שהוא עושה. במהלך הראיון מתח הנשיא ביקורת קשה על הנעשה בתוך המערכת של הלייקרס: "כל מה שקורה כאן גובה מחיר. אפשר לראות את החיצוניות שלי, אבל לא את מה שקורה בפנים, ומה שקורה שם זה נורא. הכפייתיות לניצחון, זה כבר מחלה. הבעיות שלי עם התפקיד הן לא פיזיות, הן מנטליות. הקיץ הייתי בחופשה ולא חשבתי על הלייקרס אפילו פעם אחת. זאת הפעם הראשונה מזה ארבעים שנה שזה קורה, וזה באמת אומר לי משהו. בככל לילה שהלכתי לישון, כל חלום שחלמתי היה על הלייקרס, וזה היה עצוב. אחרי אליפות זו הדרך האולטמטיבית להיפרד".
ווסט גילה בראיון שבזמן שהלייקרס שיחקו את המשחק השביעי, הוא ואחד מחבריו ראו את הסרט גלדיאטור: "אם הייתי בהיכל, סביר להניח שהייתי קופץ מהחלון. ידעתי שננצח, וזאת למרות שלא שיחקנו טוב". בנוסף נמסר בכתבה שאחרי הזכייה באליפות שוחח ווסט פעם אחת עם שאקיל אוניל ולא ברך באופן רשמי את קובי בריינט כלל.

לפנייה לכתב/ת
לוגו בדמותו של ווסט. סמל האנ.בי.איי
מומלצים