שתף קטע נבחר

ההשהיה בוטלה: מזגני טורנדו קיבלו אישור שיווק

מכון התקנים אישר לשווק כ-400 מזגני טורנדו סופר אינוורטר שיובאו לישראל. "המתחרים שלנו נכנסו ללחץ", אומרים בטורנדו. אלקטרה: "לאלקטרה מזגני אינוורטר כבר חמש שנים"

מה יקרה עכשיו למלחמת המזגנים הלוהטת בין טורנדו לאלקטרה? מכון התקנים סיים את הבדיקות ואישר כעת לשיווק כ-400 מזגני טורנדו סופר אינוורטר שיובאו לישראל. קמפיין הפרסום של המזגנים הללו החל לפני למעלה מחודש, למרות שטרם אושרו על ידי מכון התקנים. כך יצא שהחברה פירסמה מזגנים שהיא לא מוכרת ולא יכולה למכור. עכשיו, כאמור, הותרה המכירה.

 

 

הסיפור הזה ממש מככב בימים האחרונים במסע הפרסום של אחת המתחרות, חברת אלקטרה. "למתחרים שלנו הסתיימה תחמושת ההשמצות הקטנונית וכעת הם נותרו בנחיתות טכנולוגית מולנו", אומר רונן בזזי, מנכ"ל קבוצת טורנדו. "המתחרים שלנו נכנסו ללחץ ואיבדו את העשתונות נוכח הגידול המרשים שלנו בנתח השוק ובהעדפה של הצרכנים. המתחרים שלא היה להם מענה טכנולוגי לסדרות החדשות שהשקנו הקיץ החליטו לצאת בקמפיין נגטיבי במאות אלפי שקלים על כך שהקדמנו להשיק מוצרים שטרם היו זמינים למכירה. קמפיין שרק סייע לנו להגביר את המודעות למזגנים החדשים ולהגדיל את הביקושים למזגני טורנדו בכלל ומזגני סופר אינוורטר בפרט. כעת נותרו המתחרים לעמוד מולנו בנחיתות טכנולוגית".

 

תגובת יגיל וויט, סמנכ"ל ומנהל חטיבת מיזוג אוויר באלקטרה: "אנו מברכים את טורנדו על כניסתה סוף סוף לטכנולוגיית האינוורטר, תחום בו השיקה אלקטרה מזגנים כבר לפני חמש שנים. לפי החוק בישראל אסור לייבא, להפיץ, לשווק או למכור מזגן בישראל ללא בדיקה ואישור של מכון התקנים ואישור של משרד התשתיות. אנו תמהים על העובדה שטורנדו מפרסמת במשך חודש וחצי במיליוני שקלים מזגנים שלא היה להם אישור יבוא לישראל ואסור היה למכור בנקודות המכירה. אלקטרה מובילה באופן ברור את שוק המזגנים. שמונה מתוך 10 הדגמים הנמכרים ביותר בישראל שייכים לאלקטרה ורק אחד לטורנדו. נתח השוק של אלקטרה גדל לאורך השנים".

 

הידיעה מתפרסמת היום במוסף "ממון" של "ידיעות אחרונות"

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
אילוסטרציה. מזגן
צילום: גלעד קוולרצ'יק
מומלצים