שתף קטע נבחר

חשד: טענה שהיא נביאה עם "קו פתוח לאלוהים"

במשך שנתיים נהגה החשודה להוציא במרמה מאות אלפי שקלים מלקוחות, עד שהגיעה הלקוחה ששינתה את מזלה - שוטרת שהתחזתה לאשה שננטשה וקיבלה "שיקוי" - בקבוק חומץ

תושבת המרכז, בת 55, שטענה כי היא "מתקשרת" וכי יש לה "קו פתוח" עם הקב"ה ועם המלאך גבריאל, לא שיערה שה"לקוחה" העומדת מולה היא בעצם שוטרת, המפלילה אותה במעשי מרמה וכישוף. היום (ב') תובא החשודה להארכת מעצר.

 

תחילת הפרשה בשתי תלונות שהתקבלו במפלג ההונאה של משטרת מחוז תל-אביב, בהן נטען כי תושבת המרכז הונתה את המתלוננים, והבטיחה להם דברים שונים, תמורתם שילמו לה עשרות אלפי שקלים, ללא כל תמורה.

 

מהחקירה עלה כי החשודה מפרסמת את עצמה כמתקשרת, נביאה וחוזת עתידות, בעלת יכולות מיסטיות לטיפול במחלות קשות, הסרת כישופים ועין הרע. בנוסף היא הבטיחה כי תחזיר אהבות ישנות, מכיוון שיש לה, לדבריה, "קו פתוח" עם הקב"ה ועם המלאך גבריאל.

 

מהתלונות עלה כי במשך שנתיים נהגה החשודה לקבל לקוחות במקומות שונים, והוציאה מהם מאות אלפי שקלים במרמה. בתוך כך היא חשודה כי מכרה להם קמעות ובקבוקים עם נוזל - מיובא מאוסטרליה, לטענתה - באמצעותו ישובו האהבות האבודות. במקרה אחר הבטיחה לאישה כי תסדר אהבה לנכדתה.

 

בלשי מפלג ההונאה החליטו לשלוח חוקרת על-מנת לתעד את החשודה. סיפור הכיסוי של השוטרת היה כי בעלה הרופא נטש אותה, והיא מעוניינת בחזרתו.

 

החשודה ביקשה ממנה 500 שקלים והחלה בטקס, בסופו סיפרה לה כי ביכולתה להחזיר את הגלגל לאחור תוך שהיא מוסרת לה בקבוק עם נוזל מסתורי. בבדיקה שערכה המשטרה התברר כי מדובר בחומץ. בשלב זה הזדהתה השוטרת, ולמקום נכנסו הבלשים, שעצרו את החשודה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא שיקוי, חומץ. אילוסטרציה
צילום: ירון ברנר
מומלצים