שתף קטע נבחר

אנטבי לא מתכוון להגיע לאימון הפועל ת"א

המגן, שלבש את המדים האדומים בעשר השנים האחרונות, פגוע מהמשא ומתן המתקדם עם בן דיין ומתכוון להחרים את האימונים עד שיובהר לו מעמדו. הערב: אימון הבכורה של מיכאל זנדברג

מגן הפועל תל אביב בעשר השנים האחרונות, יגאל אנטבי, על סף פרידה מהמועדון. כפי שפורסם ב-ynet, עם היוודע המשא ומתן של האדומים מול דדי בן דיין, הגעה של האחרון עשויה להביא לעזיבתו של המגן הוותיק, שלא מעוניין לשמש כינור שני.

 

כידוע, בהפועל מנהלים משא ומתן מתקדם מול בן דיין, שיקבל הצעה לחתום על חוזה לשלוש שנים תמורת כ-170 אלף דולר בעונה. נכון לעכשיו, השחקן עדיין לא החזיר תשובה חיובית, אולם בקבוצה אופטימיים לגבי צירופו ומאמינים כי לאור העובדה שאין לו הצעות מקבוצות אחרות, הוא יגיע בסופו של דבר למועדון.


דדי בן דיין. הפועל חוששת כי הוא יעלה דרישותיו (צילום: ניר 'שוקו' כהן) 

 

אנטבי, מנגד, היה השחקן השני עימו ישבה ההנהלה כבר ביום הראשון של פגרת הקיץ. מבין השחקנים שסיימו חוזה בתום העונה, המגן הוותיק הוא אחד השחקנים המוערכים ביותר על ידי הנהלת הקבוצה ולפיכך הוא קיבל הצעה להאריך חוזהו בעונה נוספת תמורת קיצוץ צפוי בשכרו. אחרי פגישה אחת בין הצדדים יצאה הודעה רשמית מהקבוצה על המשך ההתקשרות עם המגן, אולם לאחר מכן נתגלעו פערים, אותם הגדירו במועדון כ"אי הבנה".

 

כאשר האיצו האדומים את המגעים מול בן דיין כבר היה ברור כי אנטבי לא יהיה מעוניין להמשיך במועדון, וזאת חרף עשרות שיחות שהוא מקבל מאוהדים המבקשים ממנו לסיים את הקריירה בהפועל. המגן, שפתח את האימונים למרות שטרם חתם באופן רשמי על החוזה החדש, אינו מעוניין להישאר על תקן שחקן ספסל והוא מחזיק בהצעות ממספר קבוצות בליגת העל, שם הוא מועמד להיות מגן ראשון. 


מיכאל זנדברג. יערוך היום אימון בכורה עם חבריו החדשים (אלי אלגרט)

 

היום (א') תחדש הקבוצה את אימוניה לאחר סוף שבוע חופשי, ואנטבי הבהיר כי הוא לא מתכוון להגיע לאימון עד שלא יקבל הבהרה לגבי מעמדו. בסביבתו של

השחקן אמרו כי מאוכזב מהסחבת סביב החתימה עמו, במקביל למשא ומתן המתקדם מול בן דיין.

 

בהפועל מנסים לשכנע את אנטבי להמשיך ולהגיע לאימונים, שכן בן דיין טרם סיכם את תנאיו ועשוי שלא להגיע בסופו של דבר מה שישאיר את הקבוצה בלי מגן שמאלי. כמו כן, חוששים בקבוצה, כי החרמת האימונים מצד אנטבי, תוביל לדרישות גבוהות יותר מבן דיין.

 

בתוך כך, הערב צפוי מיכאל זנדברג, הרכש הראשון של הקבוצה, לערוך אימון בכורה במדים האדומים. הקשר, שהגיע מבית"ר ירושלים וחתם על חוזה לעונה אחת אחרי מספר שבועות של משא ומתן, עבר ביום חמישי האחרון את הבדיקות הרפואיות והיום יתאמן בפעם הראשונה עם חבריו החדשים.

 

בלם הקבוצה בשתי העונות האחרונות, הבולגרי אלין טופוזאקוב בן ה-32, חתם היום בלבסקי סופיה לשנתיים, עם אופציה לשנה שלישית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יגאל אנטבי
צילום: אלי אלגרט
מומלצים