שתף קטע נבחר

ח"כ ברכה: ברק לא יקבל את הקול הערבי

ח"כ ברכה אף הזהיר את ברק לבל ייכנס לשטחי הכפרים הערביים. במטה הבחירות של ברק מחלקים תפקידים ועושים מאמצים לגייס גם את ראשי הערים, שעדיין לא הבטיחו לשתף פעולה

חבר הכנסת מוחמד ברכה תקף אתמול (יום ב') בחריפות את ניסיונותיו של ראש הממשלה לזכות בקול הערבי. ח"כ ברכה אף הזהיר את ברק, לבל ייכנס לשטחי הכפרים הערביים. "חבל על הזמן שלו. ההתנגדות לברק היא דבר בלתי הפיך, הוא זה ששלח את אליק רון להרוג בנו. לא נבחר בו", אמר ברכה.
למרות הדברים החריפים האלה מתכוון רענן כהן, מ"מ ראש מטה ברק, לבקר מחר בכפרים ערביים במשולש ובגליל. "דברי ברכה הם הסתה גלויה המבטאת חוסר אחריות ציבורי. הציבור הערבי, כמו גם היהודי, רוצה באיחוי הקרעים", אמר כהן.
בתוקף תפקידו החליט היום כהן לצמצם את המטה האסטרטגי לבחירות, שכלל עד כה שרים רבים. תפקידו של המטה האסטרטגי הוא להתכנס אחת לשבוע ולייעץ למטה הבחירות כיצד לפעול בשטח. חברי הכנסת של העבודה הביעו מורת רוח מכך שהמטה האסטרטגי מורכב ברובו משרים, שתפקידם לייעץ, ואילו הם אלה שנשארו "לעשות את העבודה השחורה" בשטח. כהן השאיר במטה האסטרטגי את השר שלמה בן עמי, את חבר הכנסת אלי גולדשמיט, את כהן עצמו ואת ראש הממשלה ברק. השרה דליה איציק הסכימה היום לקבל על עצמה את תפקיד ראש צוות התגובות.
במטה ברק מוטרדים מחלוקת התקציב לבחירות. יש הטוענים, כי כהן החתים את ראשי המטות בשטח על מסמך המחייב אותם לעמוד בתקציב שהוקצה להם. ראשי המטות הוזהרו, שכל חריגה מהתקציב, תשולם מכיסם הפרטי.
ברק נפגש היום עם ראשי ערים, אשר אמורים להפוך לראשי מטות אזוריים. ראשי הערים דרשו לקיים את הפגישה, כתנאי לשיתוף הפעולה שלהם עם ברק.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
ח"כ ברכה. חבל לברק על הזמן
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים