שתף קטע נבחר

חשד: ביצע מעשי סדום ואמר - "מצוות קדושות"

נסים אהרון חשוד שבמשך 16 שנים ביצע מעשים מגונים ומעשי סדום בנשים דתיות שבאו אליו לייעוץ. הוא הפנה אותן ל"רב נסתר" שעמו נדרשו לקיים יחסי מין - אך היה זה הוא עצמו. לפני שנה אף פוטר מעבודתו במשרד הביטחון בגלל ניצול מיני של חיילת, אך רק כעת נעצר

תושב ראשון-לציון חשוד שביצע מעשים מגונים, מעשי סדום ועבירות מין נוספות בכמה נשים במשך 15 שנה. בידי חוקרי יחידת ההונאה של מחוז מרכז כמה תלונות של נשים, שסיפרו על מעלליו של נסים אהרון שהתחזה ל"רב נסתר". במשטרה אמרו כי הוא קשר את עצמו לחלק מהחשדות.

 

לאחרונה התקבלה תלונה במשטרת ראשון-לציון על-ידי אשה, שסיפרה כי נפלה קורבן להתעללות מצד החשוד, כבן 60. כאשר בדקו החוקרים את התלונה, הם נדהמו לגלות כי מדובר באיש שעד לאחרונה עבד במשרד הביטחון, שם שימש במשך שנים רבות בתפקיד מבקר במחלקת הרכש - ואף פוטר משם בגלל עבירה דומה.

 

לאחר הערכת מצב בנוגע להיקף העבירות, החליט מפקד מחוז מרכז, ניצב נסים מור, להעביר את החקירה לידי יחידת ההונאה של מחוז מרכז. ביחידה הוקם צוות חקירה מיוחד, שגבה עדויות מנשים נוספות שנפלו קורבן למעשיו של החשוד.

 

דפוס פעולה קבוע

כבר בראשית החקירה התברר לחוקרים, כי אהרון נהג על פי דפוס פעולה קבוע ובעיקר בקרב נשים במגזר הדתי. הוא נהג להפנות אותן ל"רב נסתר" שהיה מייעץ להן עצות שונות. הוא הסביר להן כי אותו רב הוא קדוש והן צריכות לגעת בו ולקיים עמו יחסי מין. אותו רב כמובן היה אהרון עצמו. בנוסף, היה "הרב" מציע להן לשלם ל"אדון אהרון" כספים עבור הזכות להיות במחיצתו. בדרך זו, חושדים במשטרה, גרף לכיסו עשרות אלפי שקלים במרמה.

 

מעדויות שבידי החוקרים עולה, כי החשוד ביצע את המעשים לאורך 16 השנים האחרונות, תוך שהוא מבצע בקורבנותיו מעשים מגונים ומעשי סדום, לאחר ששכנע אותן שמעשיו הן בבחינת "מצוות קדושות". ככל שהעמיקו החוקרים בתיק, הם גילו יותר ויותר נשים שנפלו קורבן למעשיו. מלבד מעשים מגונים ומעשי סדום, חשוד האיש גם בקבלת דבר במרמה. בין אלה שנפלו קורבן למעשיו - גם נערה שטרם מלאו לה 18.

 

"מדובר בין היתר בנשים שכירות שבמקום להעביר את משכורתן הביתה העבירו אל 'המקובל'", אמר ניצב-משנה אבי מנצור, קצין אגף החקירות במחוז מרכז. "מדובר בקצה הקרחון של הפרשה. יש בידינו עד כה שמונה מתלוננות, אך אנו חושדים שיש עוד הרבה יותר. המיוחד בסיפור הוא שאף אחת מהנשים לא ידעה על חברתה, למרות שהן היו נפגשות זו עם זו לאחר שהחשוד יצר מעין 'כת'".

 

עוד התברר בחקירה, כי אהרון פוטר לפני כשנה ממשרד הביטחון בגלל ניסיון דומה לבצע עבירות מין מול חיילת. האחרונה ביקשה להתקבל לשירות קבע, והוא, כביכול, חיבר אותה ל"בכיר" בשב"כ שביקש להעמיד אותה במבחנים. אלא שהוא עצמו היה אותו "בכיר". הוא התקשר לחיילת ונתן לה משימות שונות, בין היתר להתקרב אליו ולפתח עמו רומן.

 

לפני כשנה דיווחה החיילת על כך לממונה עליה, הפרשה התגלתה - ואהרון פוטר ממשרד הביטחון. כעת מתברר כי היה זה קצה הקרחון של מעשיו.

 

אתמול הצליחה המשטרה לבצע תרגיל שבו קשרה את החשוד למעשים היחסים לו. אחת המתלוננות, ששיתפה פעולה עם המשטרה, נפגשה עמו באחד המקומות שאליהם היה לוקח את הנשים, בסמוך לביתו, ושם התוודתה בפניו שהיא רוצה ללכת ליועצת ולספר על מה שעובר עליה. החשוד שיכנע אותה לא לעשות כן, ואף התנצל, תוך שהוא מסגיר את כל מעשי ההונאה שביצע - וכל זאת בעוד מצלמות המשטרה ומכשירי ההקלטה מתעדים את השיחה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רוני גל
הציג עצמו כבעל כוחות. אילוסטרציה
צילום: רוני גל
מומלצים