שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  עדות: מנהלת סיעת הליכוד קראה לח"כ לוי 'פרחה'
  המילים נאמרו ברגעי הסערה שלפני מפלת הממשלה בהצבעה על הפרטת הקרקעות. ח"כ אורלי לוי: "חמור מאוד שמנהלת סיעת הליכוד מתנסחת באופן כזה כלפי חברת כנסת מכהנת, בתוך מליאת הכנסת ולפני חברי כנסת וראש הממשלה בעצמו"

  המתח הרב ששרר היום (ד') בקואליציה, לפני המפלה בהצבעה על הפרטת הקרקעות נתן את אותותיו גם בדרכים לא ממש צפויות - ובגסות. במהלך ויכוח שהתגלע בין מנהלת סיעת הליכוד עליזה בראשי לבין חברת הכנסת אורלי לוי, הטיחה בראשי ללוי, לטענת עדים שהיו במקום: "פרחה". עוד טענו כי הזכירה לה את עברה כדוגמנית.

   

  המילים הלא ממש פרלמנטריות עברו חיש מהר מפה לאוזן בכנסת, וח"כ אורלי לוי מתכוונת להגיש תלונה חריפה בנושא ליו"ר הכנסת, ראובן ריבלין. אחד מחברי הכנסת סיפר כי לאחר האירוע ראה את לוי עוזבת את מליאת הכנסת כאשר דמעות בעיניה.

   

  ח"כ לוי מסרה בתגובה: "חמור מאוד שמנהלת סיעת הליכוד מתנסחת באופן כזה כלפי חברת כנסת מכהנת, בתוך מליאת הכנסת ולפני חברי כנסת וראש הממשלה בעצמו. אך חמור מכך שאלו האנשים הסובבים את ראש הממשלה ולוחשים על אוזנו".

   

  לוי הוסיפה: "אני מצפה מראש הממשלה לא לתת יד להתנהגות לא ראויה שכזאת ובנוסף אני מתכוונת להגיש תלונה חריפה ליו"ר הכנסת. המטרה שלי בקדנציה הזאת היא קידום ילדים ובני נוער וכנציגי הציבור אנו מחוייבים לשמש להם דוגמא גם באמצעות שיח תרבותי ובלתי מתלהם".

   

  בראשי סירבה להגיב לדברים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ח"כ לוי. תתלונן
  צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ
  מומלצים