שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בגלל הראיון: דודו טופז נשלח לשבוע בבידוד
  ועדת משמעת של שירות בתי הסוהר שללה גם את זכותו של הבדרן, המואשם בתקיפת בכירי התקשורת, לביקורים במשך חודש. מחר צפוי להתפרסם הראיון עם טופז ב"ידיעות אחרונות" - שבגינו הוענש

  הבדרן דודו טופז נידון הערב (יום ה') לבידוד של שבוע עקב ראיון שהעניק למוסף

  "7 ימים" של "ידיעות אחרונות". בנוסף, שללה ועדת משמעת של שירות בתי הסוהר זכותו של טופז לביקורים במשך חודש.

   

  טופז מואשם בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, תקיפה הגורמת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, שיבוש מהלכי משפט וסחיטה באיומים. זאת, בגין תקיפתם של מנכ"ל "קשת" אבי ניר, סמנכ"לית "רשת" שירה מרגלית, סוכן השחקנים בועז בן-ציון ותכנון תקיפתו של העיתונאי עמוס רגב.

   

  שלשום הגיש ניר יחד עם חברת קשת תביעת פיצויים בסך 9 מיליון שקלים מטופז. בכתב התביעה שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל-אביב מפורטים הנזקים שנגרמו לכאורה לניר וכן הוצאות האבטחה להן נדרשה קשת. כמו-כן, מתוארת מסכת ההפחדות והאיומים שעבר ניר במשך שנה וחצי, במהלכן ניסה טופז לפגוע ביחסי משפחתו ובמקום עבודתו. "הוא עשה זאת כדי לזרוע אימה ולהדיר שינה מעיניו של ניר באופן שיטתי, קר, מחושב ואכזרי".

   

  חוות דעת רפואיות שהוגשו לבית המשפט טוענות כי הנכות המשוקללת ממנה סובל ניר עומדת על 62%.

   עוד צויין בחוות הדעת כי ניר סובל מפוסט טראומה -  דבר שגם העיד עליו בבית המשפט לפני כשבועיים. באותו דיון התעמתו לראשונה ניר וטופז והאחרון קרא לעברו: "אתה רוצה כיסא חשמלי ואת כל הכסף שלי. זה מה שאתה רוצה, שאני אמות? קח את כל הכסף, בבקשה די".

   

  נגד חשבונו של טופז - שמעצרו הוארך עד 25 באוגוסט - הוצא צו עיקול כספים בסך חמישה מיליון שקלים. השופט איתן אורנשטיין קבע בדיון בתחילת השבוע כי טופז גם ישא בהוצאות הדיון המשפטי, בעלות של 12.5 אלף שקל.

   

  הראיון עם טופז, העצור בבית המעצר "ניצן" ברמלה, יפורסם מחר במוסף "7 ימים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "בגלל הראיון: דודו טופז נשלח לשבוע בבידוד"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים