שתף קטע נבחר

ה-iPhone ימדוד את ביצועי הסקס שלכם

יישום חדש ל-iPhone הופך אותו למודד ביצועים: בעזרת חיישני התנועה והמיקרופון של המכשיר הסלולרי, הוא יתן למשתמשים ציון על סמך ביצועיהם במיטה, ויפרסם באינטרנט את בעל הביצועים הטובים ביותר

שדרוג משמעותי ל-iPhone. אם עד עכשיו המכשיר אפשר למשתמשיו לשוחח בטלפון, לנווט ב-GPS ולשמוע מוזיקה ב-iPod, כעת הוא גם יוכל לעזור להם לדרג את ביצועיהם בתחום המיני, זאת באמצעות יישום חדש המוצע להורדה, בשם Passion.


אפשר להתחיל (צילום מסך) 

 

היישום ישתמש בחיישני התאוצה ובמיקרופון של המכשיר. רגע לפני שמתחילים לקיים יחסי מין, יש להפעיל את היישום ולהניח את ה-iPhone קרוב לאיזור הפעילות (על המיטה,

בכיס החולצה וכולי). ה-iPhone ימדוד את זמן היחסים, ינתח את הקולות ואף ימדוד את התנועות - ויוציא בסוף המעשה ציון מספרי, מאחד לעשר, שידרג את רמת הביצועים.

 

אך זה לא הכל. לאחר שתקבלו את האמת בפנים, היישום יוכל גם לשלוח את הציון לרשת, ובכך לתת למשתמשים את האפשרות להשוות את ביצועיהם מול שאר העולם.

 

כעת ניתן רק לראות כמה אנשים יהיו מוכנים להוציא חמישה דולרים על היישום, שנמכר בחנות היישומים למשתמשים בני 17 ומעלה, ולגלות כמה הם באמת טובים במיטה - הפעם באופן "אובייקטיבי".

 

היישום פועל כרגע רק על מכשירי iPhone (מכל הסוגים) שמריצים את מערכת ההפעלה OS 3.0. בעלי מכשירי iPod Touch יאלצו, בינתיים, לסמוך על הביקורת מצד הפרטנרים האנושיים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זה iPhone בכיס שלך או שאתה שמח לראות אותי?
צילום: index open
מומלצים