שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סקירה: להמיר מ-PDF ל-Word
  להמיר קובץ וורד ל‭PDF-‬ אנחנו כבר יודעים, אבל המרה הפוכה היא עניין בעייתי יותר. ל‭PDF Transformer-‬ יש פתרון, אבל בתשלום

  המרה של מסמך וורד לקובץ PDF היא כבר לא בעיה - בשבוע שעבר הצגנו כאן תוכנות רבות המציעות דרכים שונות, רובן פשוטות, ליצירת קובץ PDF סטנדרטי. הכיוון ההפוך עדיין בעייתי יותר: אפשר להעתיק קטע טקסט מ- PDF ולהדביק במסמך וורד, יש גם אפשרות להתגבר על הבעייתיות של העברית, אבל המרה של מסמך PDF שלם לקובץ וורד היא כבר סיפור אחר.

   

  אחת הדרכים היותר-פשוטות לעשות זאת היא תוכנת ‭Transformer PDF‬ של חברת ‭.ABBYY‬ גם כאן תוכלו ליצור קבצי ‭,PDF‬ אבל גם להמיר מסמכי PDF

  שלמים לקובצי וורד בלחיצת כפתור, בלי לאבד את עיצוב המסמך.

   

  ברירת המחדל של התוכנה היא המרה שלמה של מסמך PDF תוך שמירה על העיצוב. התוכנה מנתחת את המסמך, מחלקת אותו לאזורים לפי מיקום התמונות והטקסט, וממירה את הכל לקובץ וורד שנראה זהה למקור, רק עם אפשרות עריכה כמובן. כל אזור מקבל מספר סידורי, לפיו מעתיקה התוכנה את הטקסט, ותוכלו לשנות את המספר אם אתם לא מעוניינים לשמור על העיצוב המקורי.

   

  העמסנו על התוכנה קבצים מורכבים, עם כמה תמונות שמפוזרות בתוך המסמך וטקסט בעברית, והעסק עבד בלי בעיות: לוחצים על המרה, מחכים כמה שניות ומקבלים קובץ וורד רגיל לחלוטין.

   

  התוכנה מציעה גם אפשרויות אחרות: אם התמונות לא מעניינות אתכם, תוכלו לוותר עליהן ולהעתיק רק את הטקסט - לפי העיצוב המקורי של המסך או פשוט בתור רצף של טקסט. אפשר גם לסמן רק חלק מהמסמך ולהמיר אותו בלבד. התוכנה מעתיקה גם את שם הקובץ המקורי בתור שם הקובץ של וורד, אפשרות שניתן לשנות כמובן.

   

  בנוסף מציעה Transformer כלי למיזוג של כמה מסמכים שונים למסמך PDF אחד - פשוט בוחרים את הקבצים הרצויים והתוכנה מאחדת אותם בתוך שניות. התוכנה מציעה גם אפשרות להגנה על קבצים מפני שינויים או אפילו פתיחה: תוכלו לקבוע סיסמת גישה לקובץ, ומי שלא יידע אותה לא יוכל אפילו לראות את המסמך.

   

  לכל היכולות האלו יש מחיר, ולא ממש סמלי: ‭PDF Transformer‬ עולה 380 שקל, זול יותר מהמתחרים, אבל סביר שלא תוציאו אותו אם אתם לא צריכים כלי להמרת קבצים על בסיס יומי.

   

  ‭Abbyy PDF Transformer‬ 3.0 Pro

  מחיר: 380 שקל  

  דרישות מערכת: Windows XP, Vista 

  להורדה

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "סקירה: להמיר מ-PDF ל-Word"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים