שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  חשד: בן 68 לקח בת 10 לטיולים - ואנס

  במשך שנה הסתירה הילדה את הסוד הנורא: ידיד המשפחה מנתניה נהג לתקוף אותה מינית בטיולים. החשוד מכחיש

  הילדה אפילו לא ידעה שזה אסור, ובמשך שנה שלמה הסתירה את הסוד הנורא: חבר של המשפחה, שנהג לקחת אותה לטיולים, היה אונס אותה. היא הייתה בת 10, הוא בן 68. היום (ד') תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד, שמכחיש את המעשים.

   

  רק השבוע, בחלוף שנה, סיפרה הילדה על המקרים אותם חשפה לראשונה בפני קרובת משפחה. ידיד המשפחה, שנחשב בן בית, היה מציע פעם אחר פעם לקחת אותה לטייל בעיר ולקנות לה דברים. ההורים לא חשדו.

   

  לפי הילדה, הגבר המבוגר נהג לעצור במקומות שונים ומבודדים ואז לבצע בה מעשים מגונים, מעשי סדום ולאנוס אותה. היא סיפרה עוד כי את המעשים נהג לבצע כשהם יושבים ברכב או מחוץ לרכב.

   

  קצין אלימות במשפחה וחסרי ישע, מפקח דרור פרימן, סיפר שקרובת המשפחה סיפרה לאמה של הילדה, שדובבה אותה והיא חזרה על הפרטים הקשים.

  "האמא הגישה תלונה ולתחנה הוזעקה חוקרת ילדים אשר גבתה עדות מהילדה. גבינו עדויות נוספות מקרובים ואתמול עצרנו את החשוד לחקירה", אמר. החשוד הכחיש את המיוחס לו.

   

  גורם במשטרה הוסיף כי "מדובר בחשד למעשים מזעזעים של אדם אשר יצר מראית עין של חבר של המשפחה שדואג לבת, אבל ביצע מעשים של פדופיל. גם המשפחה הופתעה מדברי הילדה והחשדות נגד חברם ומתקשים לעכל את מה שקרה - אך יחד עם זאת הם מאמינים לילדה ומקווים שימוצה הדין עם החשוד".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גבי מנשה
  אילוסטרציה
  צילום: גבי מנשה
  מומלצים