שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  עומר אדם פרש מ"כוכב נולד"

  בעקבות הפרסום ב-ynet וחשיפת הבלוגר עומרי חיון לפיה גילו צעיר מגיל המינימום להשתתפות בתוכנית, פרש מתמודד "כוכב נולד" מהתוכנית. צביקה הדר: "עומר קיבל החלטה נכונה, איננו יכולים להתפשר"

  מתמודד העונה השביעית של "כוכב נולד", עומר אדם, פרש מהתוכנית. זאת לאחר שהטעה את ההפקה וטען כי הוא בן 16 וחצי, בעוד גילו האמיתי של אדם, יליד אוקטובר 1993 הוא 15. אדם הודה בפני ההפקה בהטעיה ופרש מהתוכנית.

   

  לאחר חשיפת גילו האמיתי בבלוג של עומרי חיון וב-ynet, קיימה הפקת התוכנית אתמול (ג') פגישה עם אדם ומשפחתו במהלכה סוכם על פרישתו מהתוכנית.

   

  בהפקת "כוכב נולד" ביקשו היום לציין כי במהלך כל שנות התוכנית לא התרחש מקרה דומה.

  "במשך השנים הקפידה מערכת 'כוכב נולד' על גיוס מתמודדים שגילם 16 ומעלה. תנאי סף זה מופיע בכל תהליכי הרישום לאודישנים לרבות טלמסר, אתר האינטרנט בו נדרשים למלא פרטים אישיים וכמובן בשלב גיבוש הנבחרת הסופי".

   

  הדר: "איננו יכולים להתפשר" 

  מנחה "כוכב נולד" צביקה הדר הגיב לפרישתו של עומר אדם: "מבחינתנו זהו מעמד קשה שלא נדרשנו אליו עד כה. החשוב הוא שעומר הבין את טעותו, התנצל וקיבל את ההחלטה הנכונה. תפקידנו כמערכת לשמור על תנאי קבלה שווים בפני כל המתמודדים ועל זה איננו יכולים להתפשר. מועמדים רבים שהגיעו לאודישנים נפסלו בשל גילם הצעיר.


  הדר. שישה מתמודדים בלבד נותרו (צילום: אילן ספירא)

   

  "במהלך שבע העונות בהן משודרת התוכנית עברו עשרות אלפי צעירים באודישנים ובתחרות. מאז ומתמיד התקיימה בינינו מערכת של אמון הדדי וכך נמשיך גם בעונות הבאות". 

   

  מהפקת התוכנית נמסר: "אנו מכבדים את החלטתו של עומר. עומר לקח אחריות על מעשיו ועשה את הדבר הנכון".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אדם. הודה בהטעיה
  צילום: רונן אקרמן
  לאתר ההטבות
  מומלצים