שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ההודעה על הפסקות מים בת"א - מפוברקת
  בתיבות הדואר של חלק מתושבי תל אביב הופצו הודעות החתומות על ידי רשות המים וחברת מקורות המתריעות על הפסקת מים בסוף השבוע. רשות המים ומקורות: לא שלחנו הודעות ולא מתוכננות הפסקות מים יזומות

  רשות המים הבהירה היום (ה') כי עלונים שהופצו בתל אביב, חתומים כיבכול על ידי הרשות וחברת מקורות, שהודיעו על הפסקות מים צפויות - מפוברקים ואינם נכונים.

   

  "אנו מבקשים להבהיר לציבור כי הודעה כזו לא יצאה מאיתנו, אין לה בסיס וכמובן שלא מתוכננת הפסקת מים", מסר דובר הרשות, אורי שור. לדבריו מדובר בהטעייה של הציבור ובפרובוקציה.

   

  על העלונים, שהופצו בתיבות הדואר בתל אביב, התנוססו הסמלילים הרשמיים של רשות המים וחברת מקורות. בפתח ההודעה ננכתב כי מיום שישי בבוקר ועד יום ראשון בצהריים תופסק הזרמת המים במספר אזורים בתל אביב.

   

  עד כאן הנוסח אכן נשמע הגיוני, אך הפסקה הבאה הסגירה כי מדובר בהודעה שאינה אמיתית. "לידיעתכם, מדינת ישראל היא השולטת באופן מוחלט במשאבי

  המים בשטחים המוחזקים. למעלה מ-80 אחוזים מהמים בגדה המערבית מנוצלים לטובת מתנחלים ואזרחי המדינה, ופחות מ-20 אחוזים מגיעים לתושבים הפלסטינים".

   

  בהמשך ההודעה נמסר כי הפסקת המים היזומה מטרתה להרחיב את תשתית השאיבה ממקורות המים בשטחים, במטרה לייבש לחלוטין את אקוויפר ההר. "אנו בחברת מקורות וברשות המים פועלים מאז קום המדינה על מנת להבטיח לכם, ציבור היהודים במדינת ישראל, את מיטב המים, ללא פשרות, גם כשהדבר מצריך להעביר את המים משטחה של אוכלוסיה זרה. מכיון שפעילות זו, הנעשית בחסות ממשלות ישראל לדורותיהן, מהווה הפרה של המשפט הבינלאומי, נבקשכם שלא לפרסם את דבר הידיעה ולהמשיך ולשמור על מוסר לאומי נאמן...".

   

  שור הוסיף ואמר כי אנשי הרשות מנסים לברר מי מקור ההודעה, ובהתאם יחליט האם לנקוט נגדם באמצעים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים