שתף קטע נבחר

פלאפון טעו ואת החשבון משלם הלקוח

רק אחרי שחויב ב-1,370 שקל וכרטיס האשראי שלו נחסם, גילה לקוח פלאפון, כי שויך בטעות למסלול עסקי. החברה: "התנצלנו בפניו והוא זוכה". הוא עדיין מחכה לזיכוי.

איך מגלה לקוח שהחליפו לו מסלול באמצע? באמצעות חיוב מפתיע בסוף החודש. כך אירע לאילן (הפרטים המלאים שמורים במערכת), שחתם על חוזה למסלול משתלם ברשת פלאפון, וגילה שחייבו אותו על מסלול משתלם פחות.

 

בתחילת יוני החליט אילן להצטרף לפלאפון, כדי שיוכל לדבר בזול עם ידידה שלו, גם היא לקוחת פלאפון. בתמורה למעבר, הוא קיבל מכשיר של סוני אריקסון וחתם על מסלול "מתניידים לפלאפון": תמורת תשלום חודשי של 19.90 שקל, הוא מקבל 200 דקות שיחה ב-34 אגורות לדקה (כולל מע"מ); אם ישוחח יותר מ-200 דקות, המחיר לדקה ירד ל-29 אגורות. בנוסף, הוא קיבל מודם סלולרי לגלישה.

 

חודש ימים חולפים ביעף וביולי, אילן מקבל מהחברה חשבונית ראשונה לתשלום בסך 764 שקל. בראשית אוגוסט, כשניסה לבצע עסקה בכרטיס האשראי שלו, התברר לו, כי הכרטיס נחסם בעקבות חריגה מהמסגרת. הסיבה: חוב בסך 1,370 שקל לפלאפון.

 

"מסלול לא רלוונטי"

"קיבלתי שוק", הוא מספר ל-ynet. "הלכתי לשירות הלקוחות של פלאפון והתברר לי, שנציגת המכירות חיברה אותי למסלול עסקי, שכולל תשלום על אלף דקות מראש, תמורת 785 שקל, לפני מע"מ. אמרו לי שהמסלול שאני חתום עליו, ויש לי את כל המסמכים המעידים על כך, היה 'לא רלוונטי' לי ושהם עשו טעות.

 

"מאז הם 'מאכילים' אותי עם כל מיני סיפורים, ולא החזירו לי עדיין את הכסף. כל פעם שאני פונה אליהם לזיכוי, הם אומרים לי 'מחר'. בהתחלה אמרו לי 'נזכה אותך באשראי', אבל אז הסכום ירד מהאשראי. אחר כך הבטיחו: 'נזכה את חשבון הבנק'. אתמול בערב שוב בדקתי את החשבון, ולא היה בו שום זיכוי על 1,370 שקל. ואני לא יכול להתנתק, כי אני כבול אליהם בהתחייבות ל-18 חודשים. ממש חתונה קתולית".

 

בפלאפון מודים שאירעה טעות, ומוסרים שהזיכוי יתעדכן בחשבון הבנק של אילן תוך ימים ספורים.

 

מפלאפון נמסר בתגובה: "בשל החלפת עסקה שביצע הלקוח, לא עודכן המסלול הקיים. פלאפון מעניקה שירות לכמיליון לקוחות ביום, ובאופן טבעי לעתים נעשות טעויות. הטעות אותרה טרם פנייתו של הלקוח, התנצלנו בפניו והוא אף זוכה בגין חריגת גלישה בשימוש במכשיר". 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים