שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הכל בשביל האהבה

  ויוה פלטינה, ימי ה', 21:30

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  רפאל וקמילה חוזרים זה לזה ביום החתונה של חואל ומוניקה. רומינה חותמת לאמיליאנו על מסמכי הגירושים. גבריאל משנה את הצוואה שלו כדי שפלומה תהיה היורשת היחידה שלו. קרלוטה לא באמת משותקת.

   

  רומינה מתוודה בפני פלומה שאמיליאנו והיא לא שכבו. פלומה בוחרת בכל זאת להתחתן עם גבריאל, אבל גבריאל מבקש ממנה להתחתן עם אמיליאנו. גם אמיליאנו מבקש מפלומה להינשא לו. קרלוטה בורחת מביה"ח בלבוש אחות.

   

  אמיליאנו ופלומה מתחתנים. קרלוטה מגיעה ויורה בפלומה, גבריאל מגן עליה ונהרג. קרלוטה בורחת לגג הכנסייה, נופלת ונעשית משותקת. נגזר עליה מאסר עולם. הרמן משתחרר מהכלא ומתאחד עם רומינה. אאוחניו מקים קרן לילדים נזקקים על שם גבריאל. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  הרמן בכלא, הוא מבקש את עזרת אמיליאנו אך זה מסרב. קמילה ורומינה מצליחות לקבל בחזרה את התינוק שרומינה נטשה. קרלוטה מתעוררת מתרדמתה ומגלה שהיא משותקת. רומינה מחליטה לעזוב ונקלעת לתאונת דרכים.

   

  רומינה יוצאת מהתאונה ללא פגע אך סובלת מטראומה נפשית. אאוחניו מחליט לעזור להרמן ולייצג אותו במשפט. קמילה אומרת לאורלנדו שאין טעם להזדמנות שנייה ושהיא רוצה את הגט. אאוחניו אומר לקרלוטה שכל רכושה הוחרם.

   

  רומינה חוזרת הביתה. קמילה מתעקשת להתגרש מאורלנדו. גבריאל מתבשר שנותר לו חודש לחיות. רומינה מתחילה לפתח רגשות אימהיים כלפי התינוק. כריסטובל מתבשר שהוא חוזר לתפקידו כבישוף.

   

  • שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם! 

  פורסם לראשונה 13/08/2009 16:19

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים