שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מעבר לגדר
  מזהים את המקום המצולם בתמונה? אנציקלופדיה ynet מציגה חידה חדשה מבית היוצר של "מסדר זיהוי" ופתרון לחידה הקודמת

  בפעם הקודמת הופיעו במסדר זיהוי בוני וקלייד (בוני פרקר וקלייד בארו), זוג פושעים אמריקאים שפעלו בארה"ב בתחילת שנות ה-30. לאחר מותם בידי המשטרה הפכו דמויותיהם לאגדה, ומעשי השוד והרצח שביצעו קיבלו צביון רומנטי כשהונצחו בתרבות האמריקאית ובעיקר בסרטי קולנוע הוליוודים.

   

  בין השנים 1930 - 1934 ביצעו בוני וקלייד עשרות מעשי שוד. נהוג לחשוב בטעות כי השניים נהגו לשדוד בנקים גדולים כדי לקחת דווקא את כספם של

  העשירים. למעשה, הם שדדו בעיקר חנויות מכולת בעיירות נידחות, תחנות דלק ובנקים זעירים. הסכום הגדול ביותר שנפל לידיהם בשוד אחד היה 1500$.

   

  המשטרה ניסתה לתפוס את הזוג במשך כעשרה חודשים. התקשורת האמריקנית עקבה בדריכות אחר המרדף ופניהם של השניים היו מפורסמים בכל ארצות הברית. בסופו של דבר נפל הזוג למלכודת שטמן להם מכר עבריין שמסר את מקום הימצאותם למשטרה. כשהגיע הזוג למקום חיכו להם שוטרים שניקבו את מכוניתם ב-48 כדורים.

   

  והנה חידה חדשה, מזהים את המקום המצולם בתמונה?

  (צילום: פריץ כהן, לע"מ)

   

  לכל חידות מסדר זיהוי

   


   

  אנציקלופדיה ynet מכילה מגוון עצום של ערכים וחיונית לתהליכי למידה והעשרה כמקור מידע מוביל, אמין ובטוח. ערכי האנציקלופדיה נכתבים ונערכים על-ידי צוות עורכים מקצועי, ומשולבים בהם סרטונים, מצגות ועוד.

   

                           לרכישת מינוי לאנציקלופדיה ynet 


    

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מעבר לגדר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: פריץ כהן, לע"מ
  160. מעבר לגדר
  צילום: פריץ כהן, לע"מ
  בוני וקלייד
  צילום: Gettyimages Imagebank
  מומלצים